• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prodajem NOV u Kutiji Newton HITNO

Started by , April 18, 2005, 11:53:31 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

 Prodajem Teleskop Newton-ov 130mm/f:900 Reflektor idealan za AstroFotografiju, za planetarna posmatranja ,nov u kutiji.Isporuka iskljucivo u Beogradu.

Detaljnije:
http://prodaja.50webs.com/


vanillasky


Sich

 pa mi znamo ponesto o teleskopima

tako da je ponuda vrlo cudna, al aj sad...
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

draza

 Kis Lajos iz Subotice prodaje slicnu stvar za 100 eura jeftinije nego sto je gore navedeni!

vanillasky

  Kazi Lajosu da mi posalje podatke ako moze da vidim kakav je. Zainteresovan sam. Hvala

draza

 Njegov mail  yukis@eunet.yu. Pozdrav!

 Ok ljudi ako je skup onda igramo po vasim pravilima DA ZNAMO UBUDUCE ;)
NOVA CENA JE ZA CAK 100 EVRA POVOLJNIJE  :lol:

Ko se prvi javi dobice u kompletu sa motorom ovaj teleskop
za 330 EVRA   :lol: Pa eto idealne prilike nekom da kupi teleskop po cenama sa interneta u
BG hehehehe.

AKO VAM JE I TO SKUPO NEMOGU VAM POMOCI ONDA JER IMATE JAKO VELIKI
PROBLEM A TO JE NEMATE LOVE, NAZALOST TU SAM NEMOCAN

MISLIM DA JE SAD OK PA KO SE PRVI JAVI NA IMAIL dobija teleskop u kutiji zapakovan.

1universum@gmail.com


 Pa evo jos jedna ponuda u kombinaciji sa telekopom samo vam hvali web kamera i povezete sa projektorom uzmete neko platno i UPS i projektujete sliku na 5x5 metara negde ,,naprimer na avali zvezdE,planete itd itd gledate na platnu.

Prodajem LCD Projektor 390 EVRA
SHARP LCD (Liquid Crysatal Projector) XV-100ZM

Zamenjen je filter i lampa je odlicna, projektor je extra ocuvan cena je samo
390 EVRA.

Ima coolere sa strane tako da mozete pustati projekcije i po nekoliko sati jer
hladi lampu i produzavaju joj zivotni vek.

Projektor je za taj novac EXTRA odlican za kucni kino i za utakmice,igrice itd
itd. Kompatibilan je sa racunarom i dobijate sve kablove sa njim potrebne za
povezivanje znaci sve FULL.

Ima scart ulaz i video i ima gore poklopac za digitalno podesavanje boje,
osvetljenja itd.

Projektor je moj licno i potpuno je ispravan
Sliku mozete videti ovde:
http://www.img3.imagebarrel.com/img...0/projektor.jpg

Cena je fiksno 390 EVRA inace za taj novac mozete samo lampu kupiti za neki projektor.

Prvi ko se javi na 1universum@gmail.com dobija projektor.

SVE ZAJEDNO SA TELESKOPOM SAMO ZA 700 EVRA A ZA TAJ NOVAC NEMOZETE NI PROJEKTOR KUPITI PA MOZETE I NA INTERNETU PROVERITI JER JE POVOLJNIJE I OD INTERNETA :)

Odlicna stvar za one vase maratone ;)

 Jos uvek nisam prodao TELESKOP  :lol:
Pa ako nekog zanima neka se javi

 Pala je cena za TELESKOP na 290 Evra pa ako ima neko zainteresovan neka se javi na
1universum@gmail.com.

Znaci sa 430 na 290 Evra sam spustio cenu u kutiji teleskop sa motorom ovde imate
detaljnu specifikaciju.

http://prodaja.50webs.com/


 
QuoteKis Lajos iz Subotice prodaje slicnu stvar za 100 eura jeftinije nego sto je gore navedeni!


QuoteNjegov mail yukis@eunet.yu. Pozdrav!


Drazo taj teleskop je i kupljen kod kisa za 450 EVRA  :lol:
Znaci da ponovim jos jednom , ovaj teleskop je kupljen kod coveka cije ovo mail
yukis@eunet.yu za 450 EVRA mozete ga kontaktirati i proveriti.

Pozdrav

draza

 Lajos je opasan igrac! nazalost izgleda da mu je nekad bitnija zarad nego kvalitet onoga sto prodaje.

 Pa moguce otkud znam ima nas svakakvih.

Ja naprimer imam mnogo lepse i pozitivnije misljenje o njemu u odnosu na tvoj
komentar, mada opet kazem otkud znam ima nas svakakvih.

Naprimer teleskop je tezak punih 45KG u paketu, preko DHL-a su mi kazali da bi mi
trebalo oko 45.000 dinara za transport te opreme a u PTT-u rade samo na 15kg :) i
cena je 9.000 3X9000 je 27.000 dinara za tranport a gde je carina a gde teleskop a
gde motor.

Ovde kod nas u Beogradu je nemoguce kupiti takav teleskop ili moras placati razne
poreze ili kupiti neke igracke a ako bi narucio preko Newton teleskop onda bi ispalo
jako mnogo. Mislim pazi nije problem pricati napamet to mi svi znamo, problem je
kupiti a ja cu prodati teleskop uskoro to nije problem.

Nije problem u ceni , ja imam love , meni kad se svidi nesto ja kupim i nepitam za
cenu ali nazalost velika je sirotinja kod nas pa je tesko prodati i za 50 EVRA jer nema
niko love,,, kod nas je jos uvek zastupljena teorija a za praksu nazalost mora se
platiti :rolleyes:

Ja sam u medjuvremenu kupio jos jedan jaci teleskop i ovaj mi netreba zauzima mi mesto u stanu.

PS: Kis je jako dobar momak doneo mi je teleskop u sred Beograda u kutiji onako kako je i obecao.