• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prodajem NOV u Kutiji Newton HITNO

Started by , April 18, 2005, 11:53:31 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sasa

 E, dakle ovako.

Gospodin DigitalBG nije vise sa nama. Bar se tako nadam. Sich je negde daleko, ako sam ga dobro shvatio, a ja ne poznajem tajne odrzavanja foruma. Sem toga nemam bas puno vremena da istrazujem kako se sta radi na forumu. To je i jedini razlog sto nisam uspeo da odgovorim na neke vase poruke koje ste mi slali iz foruma. Izvinjavam se na tome.

Konacno, morao sam da zasucem rukave i hrabro krenem u traganje za opcijom Remove members. Bojao sam se samo da ne iskljucim sve membere :) . Ili da ne ugasim citav forum :D

Ako citate ovo onda je u redu.

Djorvoz, sjajno si se poneo i odgovarao si kako valja i na nivou ovog foruma. Ipak, jedan savet. Sa primitivnim covekom ne mozes na taj nacin izaci na kraj. Pa takav se hrani tvojim porukama. Takve mozes pobediti jedino ignorisanjem, ili jos vecim primitiviznom. A dosta nam je primitivizma.

Ovo imaj na umu ako se g. Digital opet pojavi.

Djorvoz

 OK, hvala. Imam ja hladno pivceu frižideru za svakog ko pokuša da me iznervira. :D
Samo da ne postanem alkoholičar.  :(

Stvano, forum bi trebao da ima više moderatora.

Sasa

QUOTE (Djorvoz @ 30. Aug. 2005., 17:25)
Stvano, forum bi trebao da ima više moderatora. [/quote]
Pa ima ih 3, ali dva ne rade :D Tj. rade nesto drugo. Jedan, vlasnik servera, mozda nikad nije ni bio na ovom forumu. OK, to je nas drugar, ali eto, ima drugih obaveza u zivotu.

Inace, jos na pocetku je Sich rekao da ce doci vrema kada ce jos neko morati da "moderatise". Pa dobro, da sacekamo Sicha da dodje kuci pa cemo videti sta cemo.


gucic

 DIGITALbg wrote
QuoteNemojte vise da me cimate za teleskop jer sve sto sam imao za prodaju od teleskopa je prodato.



A ti bajo sto si cimao sve zivo i na forumu i na mejlove dok nisi prodao teleskope to nikome nista,a?
Sta sa tim? Sad te ljudi smaraju.
Kao drugo, ovo je FORUM za ASTRONOMIJU, a ne HALOOGLASI pa da prodajes sad jos i projektore!
Sta ce posle biti? Krompir i paprike? Stare knjige?

Djorvoz

 Stvar je rešena: DigitalBG više nije sa nama. (prodavo je projektor od samog početaka)

M41arko

  :o  neznam sto ste napali momka bez razloga.Nigde nevidim PRAVILA foruma mozda nije znao a i ako neko nov procita celu temu zaista ce vam se smejati evo meni je tema ubola u oko prva na samom vrhu rubrike i procitao sam celu od samog pocetka a nigde nisam primetio pravila a koliko vidim nigde nema psovki ili ruznih reci.Mozda i ja gresim pa se izvinjavam  :D ali mislim da ste se zaleteli ovaj put i to dobro.

Djorvoz

 Postoje neka univerzalna pravila kao što su , na primer, gramatika ili bonton. Koliko god to smešno zvučalo. Gramatika ima svoja pravila: ne se sa glagolima piše odvojeno osim u nekim izuzecima a sa pridevima zajedno.  To i takva univerzalna pravila nije potrebno ponavljati, jer se uče u još uvek obaveznoj osnovnoj školi. ES ima svoja pravila jer je VEOMA veliki forum i mora nekako da se uskladi i uredi. Takva pravila ovde nisu potrebna jer postoje univerzalna.

sashastar

 M41arko  dobrodosao ALI
ovo je tvoj prvi post ali znaj ovde se razgovara o ASTRONOMIJI


Djorvoz

 Sashastar je potpuno u pravu. Moderator bi trebalo da zaljuča ovu temu.

Sasa

QUOTE (M41arko @ 30. Aug. 2005., 22:27)
:o  neznam sto ste napali momka bez razloga. [/quote]
Nije bez razloga. Onaj ko je nadmen i vredja druge nije dobrodosao.

Sem toga, lepo je ako neko zeli nesto da razmeni, nesto da proda jer mu ne treba i jer hoce nesto bolje. Ali ovaj forum ipak nije berza, to nije mesto gde ce neko da se cenka i zaradjuje. Mi smo forum otvorili iz drugih razloga.


gucic

 
QUOTE (M41arko @ 30. Aug. 2005., 22:27)
:o  neznam sto ste napali momka bez razloga.Nigde nevidim PRAVILA foruma mozda nije znao ......[/quote]
Pa ni ja ne vidim pravila na fakultetu da ne treba da psujem, vredjam i pravim se pametan pred profesorima i studentima. Neke stvari se, jednostavno, znaju.  B)
OK, covek nije znao da ovo nije berza ali se nadamo svi da ubuduce nece biti slicnih konflikta izmedju clanova Foruma. :)  

Gugi

QUOTE (draza @ 23. Aug. 2005., 20:45)
Lajos je opasan igrac! nazalost izgleda da mu je nekad bitnija zarad nego kvalitet onoga sto prodaje. [/quote]
Ne bi se slozio! Normalno je da je odredjena zarada potrebna prodavacu! Sto se tice kvalitete, ZMAJ koji sam nabavio kod njega (200/1000mm) je odlicne kvalitete!

Ili: da nabavim teleskop sam...sa carinom...preskup da mi bude. Mozda cu imati VRHUNSKU kvalitetu, ali cu debelo platiti. Sorry, nemam bas toliko para, ali za Lajosev teleskop dajem novac je je kvaliteta odlicna! Stoga, kupi od njega, pa onda pisi da je "opasan igrac"  :D   :lol:   B)   :rolleyes: