• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

koliko uvecanje?

Started by Obersturmfuehrer, May 12, 2005, 07:58:24 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sich

QUOTE (NeLeO @ 19. May. 2005., 00:49)
mislim da je ceprkao na vojnom otpadu.Ovih dana cu "posetiti" vojni otpad u temerinu ako nekom nesto treba da se proveri javite! [/quote]
Ja sam tamo bio pre jedno dve godine, i nisam naleteo ni na sta interesantno
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

NeLeO

QUOTE (Djorvoz @ 19. May. 2005., 08:07)
Gde je taj vojni otpad i koja je procedura za posetu? Da li se to nesto plaća? [/quote]
Pa vojni otpad je u Temerinu,preko puta vatrogasnog tornja je jedna mala uličica,udjes u tu ulicicu i ides dok nestignes do otpada!
Procedura je sledeca:nadjes vojni otpad u Temerinu,nadjes ono sta ti treba i nazad kuci!
Placanje:placas samo ono sto kupis i svoj put do i od Temerina!  :D A upad je za Dž!

Joca

QUOTE (NeLeO @ 19. May. 2005., 16:09)
:D A upad je za Dž! [/quote]
A dvoje su se tako smuvali...  :P  

Obersturmfuehrer

QUOTE (NeLeO @ 19. May. 2005., 01:38)
pa zbog toga i idem! :D
sta ti treba HF,VHF,UHF??? [/quote]
treba mi 80-145MHz :) znaci VHF :) u stvari, najvise me zanimaju freknvecije iznad 108...

Obersturmfuehrer

 
QUOTE (Sich @ 19. May. 2005., 14:11)
Ja sam tamo bio pre jedno dve godine, i nisam naleteo ni na sta interesantno[/quote]
pa u 90% slucajeva a i vise, i neces naleteti...treba otici s vremena na vreme, tu i tamo izrone radio stanice, dvogledi i slicno...

NeLeO

 cisto sumnjam da ima nesto na toj FRQ mozda iz nekog aviona ako iscupam radiostanicu one su negde oko 110MHz i mslim da je AM modulacija!
aj pa javljam sta sam nasao!

Djorvoz

 Čuo sam da ima jedan takav otpad i u beogradu. U svakom slučaju bićete obavešteni.

gucic

QUOTE (Djorvoz @ 21. May. 2005., 14:42)
Čuo sam da ima jedan takav otpad i u beogradu. U svakom slučaju bićete obavešteni. [/quote]
Ima. U Zemunu. Ne znam tacno gde...mogu da se raspitam ako nekoga zanima.

NeLeO

 jeste u zemunu ali mislim da je blizu nekog fudbalskog kluba!