• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Predsednici se raširili

Started by abrasax, June 19, 2009, 01:11:20 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

abrasax

Juče dok sam bio u centru slučajno pogledah u nebo pa se nadjem sa kolegom i krenemo na tvrdjavu do opservatorije. I kako sam mogao pretpostaviti, cela tvrdjava je zatvorena za civile i svako ko se provuče neprimećen biće streljan, ali stvarno. Imam neki osećaj da će ova 2-3 dana koliko bude zatvorena nebo biti veoma vedro i mirno. Izvinite ali moram da kažem, prokleti predsednici. (Ovo nije na političkoj osnovi jer ne favorizujem nikoga :) )

cola

Jel mislis na opservatoriju u NS-u ??
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

abrasax

Da. Izgleda da predsednici odsedaju u hotelu na tvrdjavi. To se ne zna inače ali verovatno pošto je cela zatvorena.

Predrag

A bas sam sinoc slusao na televiziji nekog lika iz policije kad reče da taj skup političara niko od gradjena nece ni primetiti! :o
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

sale11472

Pa naravno da neće!!!!
Biće udaljeni toliko daleko da ni Tvrđavu neće primećivati ....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

trut

Znaci ova 2 dana su mi izasli na nos :). Zavrsis posao i onda dok ne pobegnes iz grada otelis se na vrucini. Bas me zanima koliko je nas gradjane kostalo ovo "zadovoljstvo"....

abrasax

Bolje da ne znamo. Znaš, kriza je toku. :)

Yagodinac

Voleo bih da vam se vrate devedesete kad tako lepo mudrujete.

Sasa

E pa rekao mi je Dušan Mrđa (ADNOS) da su baš zbog samita otkazali javno osmatranje. Znači i po toj osnovni nije bilo šanse da se gleda nebo s Tvrđave :)

cola

Ti to verovatno jer je 90-ih bilo manje LP-a ??? :D
no salu na stranu vidim da cemo i ovde o politici?
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

Yagodinac

Pa ja bih izbega politiku ali neće ona mene.