• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Predstavljanje novih članova foruma - Dobrodošli!

Started by Sekula, January 19, 2015, 02:55:57 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

denis0007dl


Sekula

Quote from: denis0007dl on April 11, 2015, 01:16:00 pm
Poštovanje svima!
Dolazim iz Hrvatske, Umag, i želio bih upoznati nove frendove, naučiti nešto, i podjeliti djelić mojih iskustava kod astro promatranja i astro opreme.
LP
Denis


Dobro dosao Denise! :)
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

VaskoGM

Zdravo, živo ljudi  :D

Mnogo se radujem sto imamo ovakav forum!
Bila je 1997. ja desetogodisnjak, otac mi pokazuje Hejl-Bop kometu, i to je bilo to, ljubav se rodila!
Mnoge noci od tada sam proveo učeći, buljeci u zvedze golim ocima mastajuci o teleskopu ali je morao da saceka pogodan trenutak,
Sada kad je trenutak konacno dosao, mojoj sreci nema kraja i zadovoljstvo mi je da mogu makar deo tog uzbudjenja da podelim sa vama.
Siguran sam da cemo se odlicno druziti!

Hvala na toploj dobrodoslici,
Vasilije iz Gornjeg Milanovca

Mak180 f/15 • MN190 f/5.25 • AZ-EQ6...
EOS 450D(m) • ASI120MM-S • QHY5V+9x50 AG • Baader LRGB...
Hyperion • ES • Nikon • Sterling...
www.aristarh.rs
Flickr galerija

kruska

http://kasiopeja.webs.com/
Gran Canarias, and the Great Attractor
[ Img]     [ /Img]

zozo83

Vasilije dobro dosao, veliki pozdrav, vedro nebo i dosta slika takodje i izvestaja. Naravno zelim da te fotoaparat sluzi kao i mene. Za savete i pomoc tu smo
BD 150/750 EQ3, okul. 10mm, 25mm i 6mm gold, Napravljena motorizacija montaze i motorizacija fokusa, UHC filter Castell 2"
Canon 550d (18-55 is stm),
durbin 20*50,

Darchy

Želim ti dobrodošlicu Vasilije, vedro nebo i puno sati uz teleskop!!
Meade LX100 8" SCT
Skywatcher 80ED Pro
Skywatcher HEQ5 SynTrek / EQ5
GSO Plossl 15, 25, 32mm, Goldline 7mm
GSO APO Barlow
Castell UHC filter
GSO Planetary filter
Canon 350D

markompopovic

 Добро дошао!

Што се Хејл Бопове комете тиче, мени и даље није јасно како је нисмо видели. Сви, али буквално сви сем нас су је посматрали. Не могу то да прежалим никако.  ;)
Celestron 150/750
10mm, 25mm, Apo Barlow 2,5X

Ralemasinac

Dobro došao VaskoGM ! Ovde te očekuje društvo opuštenih, učenih i jako prijatnih ljudi... A to je prava dragocenost u ova turbulentna vremena. Sećam se dobro komete koju si pomenuo, imao sam 14 godina. Ovom prilikom bih i da zahvalim Denisu na jako lepim postovima. Hvala Denise !

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

vasja

Skywatcher 250/1200, AZ-EQ6<br/>Newton reflektor Skywatcher 250/1200<br/>Refraktor TecnoSky APO 130/900<br/>Canon EOS 60D<br/>Canon EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM

Luger

Dobrodosao VaskoGM! Imas oko sebe dobre lokacije za posmatranja, nadam se da ces uzivati!

VaskoGM

Vau, kakva dobrodoslica!  :D
Hvala vam svima! Bolje vas nasao!
Sjajna ste ekipa, pratim forum vec odavno,
nisam mogao da odolim a da se ne pridruzim.
Mak180 f/15 • MN190 f/5.25 • AZ-EQ6...
EOS 450D(m) • ASI120MM-S • QHY5V+9x50 AG • Baader LRGB...
Hyperion • ES • Nikon • Sterling...
www.aristarh.rs
Flickr galerija

Sekula

Quote from: VaskoGM on May 31, 2015, 01:21:52 am
Vau, kakva dobrodoslica!  :D
Hvala vam svima! Bolje vas nasao!
Sjajna ste ekipa, pratim forum vec odavno,
nisam mogao da odolim a da se ne pridruzim.


Dobro dosao Vasko!
Pa da i ti postanes deo te ekipe cim pre.  :)
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

dexxx72

pozdrav svima na forumu,od pre par dana i ja sam dosao do teleskopa pa eto i mene medju vama,zelim vam svima vedro nebo i sto vise neprespavanih noci

m a r k o

Pozdrav svima,

dolazim iz Zagreba i u slobodno vrjeme se bavim izradom teleskopa i opreme :)
Član sam AD Beskraj i astroforuma na Zvjezdarnica.com
Ove godine me, 1. mjestom na prošlogodišnjem, pripala čast i dužnost organizirati Messierov maraton 2016 u Višnjanu u Istri, pa vas sve želim pozvati na sudjelovanje.
Također imam sa vremena na vrijeme viška opreme pa možda nekome zatreba.

želim vam (nam) puno vedrog neba,
Marko Himelreich