• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Da li neko zna...???

Started by sh0, May 20, 2007, 09:41:54 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sh0

May 20, 2007, 09:41:54 pm Last Edit: May 21, 2007, 03:13:11 pm by gucic
Evo ovako, zanima me sledece...
Posto sve na ovome svetu, odnosno na nasoj prekrasnoj ZEMLJICI, ima svoj pocetak i svoj kraj bilo to u smislu fizickog postojanja, materijalnog i sl... mene zanima da li SVEMIR ima svoj pocetak i svoj kraj? Ako ima pocetak sta je tamo, i ako ima kraj sta se nalazi iza?
Uvrnuto zar ne?!
PEACE

DuĊĦan


sh0

Mislis li da bi Howking imao odgovor na ovo pitanje?
Znas sta sam ja rekao...?
Posto sam ja takav po prirodi da volim sve da ispitam i istrazujem, ja kada bih mogao otici kod Boga ja bi njemu rekao sledece...
Dosta si ti nas zajebavao ajde sada malo mi tebe. Postavio bi mu toliko pitanja na koja cak ni on nebi znao odgovore... ha ha ha i on bi me odmah vratio na Zemlju... malo sale nikad dosta zar ne?
PEACE

Voleo bih da cujem jos misljenja na ovu temu sto sam napisao ako nije problem...

Sasa

sh0, kad si vec po prirodi takav da sve volis da ispitas i istrazis, onda lepo uzmi neku dobru knjigu ili dobar sajt pa procitaj. Za to sto tebe interesuje nije uopste potrebno da ides kod Boga. Te odgovore mozes naci i ovde, na zemlji.

Sem toga, nije lepo pred Bogom da psujes. A bome nije lepo ni ovde da to radis.

Toma B

Quote from: sh0 on May 20, 2007, 09:59:40 pm
Posto sam ja takav po prirodi da volim sve da ispitam i istrazujem, ja kada bih mogao otici kod Boga ja bi njemu rekao sledece...

A sto malo ne istrazis biblioteku prvo ili makar prebaci sa Pinka i Fox-a Na Discovery ili Explorer? :-[ :-[ :-[

Daphne

Posto si zakljucio da sve na Zemlji ima svoj pocetak i svoj kraj, molim te da mi objasnis gde je to
pocetak a gde kraj Zemlje?
Ili, u slucaju da si zavrsio osnovnu skolu, gde pocinju a gde se zavrsavaju brojevi?
Bilo koji brojevi: prirodni, realni, racionalni...