• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Black Diamond 150/750 i dalje u prodaji

Started by fender, September 04, 2009, 09:46:41 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fender

Posto sam primio par poruka gde su mi urucene opravdane primedbe da nije u redu da povucem navedeni teleskop iz prodaje posle nekoliko zainteresovanih na ovom forumu, kojima treba jos nesto vremena da skupe odredjenu sumu novca, prihvatam i uvazavam ove sugestije i ponovo vracam teleskop u prodaju pod istim uslovima.

Dakla:
Prodajem newton teleskop Skywatcher "Black Diamond" 150/750, na dobson montazi domace izrade. Teleskop je star 1 godinu i kao nov. Ima Crajfordov fokuser od 1,25 i 2 incha i trazilac 6x30. Uz teleskop dajem 4 Gold Line okulara od 20 mm, 15 mm, 9 mm i 6 mm, i jedan od 2 incha Apex 28 mm, te filter za Mesec i kofer za okulare od 1,25 incha. Teleskop je idealan za objekte dubokog neba, a uz odgovarajucu montazu najvise se koristi u astrofotografiji. Cena oko 400 evra.

ili:

1. Tubus Black Diamond 150/750 sa okularom od 2 incha Apex 28 mm i traziocem 6x30 (takodje i prstenovi) - 200 evra.
2. Domaca dobson montaza -30 evra
3. 4 Gold Line okulara (6, 9, 15 i 20 mm) u koferu za okulare i filterom za mesec - 150 evra.

nesal

na slici koju si mi poslao ne vidim trazilac 6x30 vec red dot finder,tako da izbrisi to...

fender

Zaboravio sam kad sam fotografisao da zamenim red dot za njegov originalni 6x30 trazilac, koji sam i dobio uz njega.

nesal

da li je moguce,spustiti malo cenu tubusa? pozz

fender

Mislim da je ovo fer cena. Jeftiniji je od onog koji narucis za preko 30 evra, ai ma garanciju koja traje jos 4 godine.

POSEYDON


Yagodinac


fender

Samo da obavestim zainteresovane za moj teleskop da je postignut dogovor za njegovu prodaju (bez dobson montaze), zajedno sa koferom sa okularima. Zao mi je ako je neko planirao da kupi, a trenutno nije bio u mogucnosti.

Sekula

| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |