• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Sto ne organizujemo CHAT

Started by SUPERHEROJ, January 18, 2008, 07:32:40 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SUPERHEROJ

Sta mislite o tome da na ovom sajtu osim foruma proradi i neka "pricaonica" pa da korisnici mogu da pricaju "direktno"?
Ja mislim da to nije lose zbog dinamike dijaloga i brzine razmene imformacija it.d....?

Sasa

Hm, ta se ideja povremeno javlja, ali ili nema ko to da sprovede i izorganizuje, ili nema dovoljno zainteresovanih.

Bobo

Moglo bi se dogovoriti unaprijed pa da ljudi znaju kada treba doći. Štajaznam jednu nedjelju navečer ili tako nešto.

SUPERHEROJ

Upravo tako znao bi se tacan dan za pricaonicu koji bi odredili dogovorom, uz malo truda,volje,zelje....

NShappy

Bolje da se nađemo negde u gradu pa odemo na pivo!  :)

SUPERHEROJ

mmmmmmmmm beeeer
Quote from: NShappy on January 19, 2008, 08:15:02 pm
Bolje da se nađemo negde u gradu pa odemo na pivo!  :)

sh0

Ovo za chat i nije tako losa ideja... Al bi tu bilo rasprava.. :D
Ja sam za...

SUPERHEROJ

Evo predloga: ako od sada pa ubuduce stigne 100 komentara za ovu ideju vezano za chat nadam se da ce morerator ili ko vec treba pokrenuti ovu ideju sa mrtve tacke? 'Ajde ljudi dajte da pricamo LIVE

NASA

100? TOLIko nema odgovora u vecini celog foruma ;D

SUPERHEROJ

Pa evo ti si izgleda "za" a ako mislis da treba da se smanji cifra  slobodno predlozi. Evo ljudi vec imamo jedan "glas"

NASA

pa jesam sto da ne? ali ipak svi se ispricaju na Letenci ;D
i onda ovde niko ne zna sta da pise ???

SUPERHEROJ

Pa da to je tacno samo ovo bi bilo drugacije [bolje] jer bi korisnici  prakticno pricali LIVE  [vidis vec drugi glas?]

sh0

Ja sam za CHAT... ali ti brate mnogo ovo 100 komentara, postova ili sta vec... Ovde u raspravi ucestvuje plafon nas 10... tako da brate, smanji kriterijum ili nemoj ga postavljati uopste, nego da se napravi taj chat, i da se dogovorimo kad je okupljanje i to je to. Znaci kad ljudima odgovara, da se nadjemo, postavimo neke TOPIC-e, i da pricamo...

Djole

za.....meni kao pocetniku to bi savrseno odgovaralo..barem da pratim sta vi chetujete..
nesto bih naucio..
SW ED APO 80/600, HEQ5, ZWO ASI 290MC, QHY5 ,
Canon 7d

sashastar

February 03, 2008, 12:50:52 pm #14 Last Edit: February 03, 2008, 10:18:11 pm by sashastar
Ja bih vam predlozio da se organizuje na forumu jednu vrstu
Forum party
ili
Forumski sastanak
ili
Forumski zbor
itd

I to negde u delu foruma gde je Podrum pa lepo utvrdimo vreme dolasaka na forum i lepo se
rapravlja o cemu god hocete tog trenutka znaci sve ono sto bi inace na chat-u pricali.
Jednom recju razglabanje o sve i svacemu.
Ako dobijemo dozvolu za tako nesto i ako ste zainteresovani za to eto moze se i to probati.
Jer tako nesto vec postoji na nekim forumima sirom sveta.

Eto to je moj predlog a vi sada razmislite o tome naravno uz dozvolu.