• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

AK Letenka 2012

Started by sale11472, July 02, 2012, 01:00:39 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sasa

Quote from: Sinisa on July 03, 2012, 05:52:50 pm
Mene si preskočio  ;D
Ja sigurno dolazim,a koga ću povesti sve sa sobom,javiću.
Samo da pitam,jel cena šatora i hrane ista kao prošle godine?


Ispravljeno je   :)

kostur

Moram da se izvinim svim članovima foruma i organizatorima. Nešto je važno iskrslo i neću uspeti da stignem na Letenku. Žao mi je što ću propustiti ovogodišnji kamp, ali svima onima koji idu želim lep provod.
Sky-Watcher 150/750 N
EQ-3 montaza
Okulari Super 25 i 10 mm
Barlow 2x
Trazioc 6x30
Laserski kolimator
Optisan 36050n na fotostalku za posmatranje Sunca ;D
http://astronomija101.wordpress.com/

sale11472

Saša,
Kada polazi autobus iz Novog Sada za Letenku?
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

Kao i obično: u 18 h.

Autobus organizuje Miloš, sutra (sad je kasno) ću da ga pitam je l sve OK

sale11472

OK. Čisto davpitamvpoštovmožda ima nekoga ko ne zna, ja imam prevoz (bar je takav dogovr ;) ) ali za svaki slučaj da znam. 
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Luger

Danas putujem u Berane.Pravo da Vam kazem, jedva cekam.Teleskop je zauzeo pola gepeka od karavana, ali to tako mora,pa cu smanjiti ostale torbe sa garderobom za more  ;D
Zelim Vama, da se na Letenci okupite u sto vecem broju, da Vam to druzenje ostane u trajnom sjecanju i da se, uz dobar provod i vedro nebo, nauzivate. Sto je bolje moguce provedite tih par dana koje ste cekali cijelu godinu.
Pozdrav !

Sasa


Yagodinac

Dolazim u petak, bez teleskopa  :-[
Po prvi put u životu. Imajte milosti i pustite me da gledam kroz vaše naprave.

sale11472

Ako te niko ne pusti pustiću te ja da gledaš kroz moj dvogled ;D

`ajmo ljudi pakovanjeeeeeeeeeeeee
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

Koča javlja da je gore sve OK, zapravo za sad je predivno. Ima nekoliko naših koji su došli još juče.
Novo je što će kamp zvanično da otvori potpredsednik Vlade Vojvodine prof. Petrović ali sutra u 20 sati. Danas će biti neformalno otvoren kamp. Odmah krećemo s programima i osmatranjima. Sutra i prekosutra su udarni dani (i noći).
Na žalost ima i otkazivanja. Boba Štromar javio da je izgubio pasoš, a Vid dobio posao. Oni, dakle, neće doći. Šteta.
Sve ostalo, za sad je ok!

levovnik

Quote from: Yagodinac on July 19, 2012, 01:53:11 pm
Imajte milosti i pustite me da gledam kroz vaše naprave.

Znam da ne voliš refraktore, ali ako ti je za utehu, moj skromni SW 102/1000 će ti biti na raspolaganju.
Planiram da budem tamo u petak i subotu veče.
Na žalost, ne i preko dana. "Odraslo se bre, mora da se šljaka" :)
SkyWatcher 102/1000 EQ3

Sasa

Ih ja to što pita Jagodinac nisam ozbiljno shvatio pa nisam ni odgovarao. Uvek do sada je bilo izobilje teleskopa na raspolaganju. Valda će tako i ove godine biti.

Hmm, istina čuveni ata karent postaje sve veći problem pa će možda ovi iz drugih zemalja doći sa mnogo skromnijom opremom nego do sada.

spadej

Malo pre sam ispratio Marka, Ivanu i Saleta, i ostao u firmi... da placem...  Radim i sutra i u subotu,  ove nedelje mi je produzeno radno vreme...
Ima li pravde na ovom svetu?

svima koji nisu te "srece" kao ja zelim vedro nebo. Uzivajte i za mene.

Vladimir

Ja dolazim sa jos 2 drugara ali tek u subotu...hteo sam sutra ali nisam mogao zbog posla

Predrag

Nažalost, ponovo nisam mogao da dođem na Letenku (ni za vikend), a vama želim lep astronomski provod i vedro nebo.
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan