• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letenka 2006.

Started by gucic, July 16, 2006, 10:24:23 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NemanjaM

Quote from: "Sasa"... Nemanja je okupio drustvo i izazvao na mec klince koji su u naselju trenirali kosarku. Kosarkasi su pobedili astronome sa jedno 200 koseva razlike:o) Itd.


Vala bas... Odrase nas! Nas kec iz rukava (Makedonci koji su trenirali basket godinama) su nas ostavili na cedilu, verovatno strahujuci od putesestvija po nasim putevima sa Radanovim Renoom 4 koji nosi po' tone vise od max. nosivosti...  :)

Ruku na srce (ajd malo da se vadim za poraz od takmicara koji su pola mene) igrali smo na dva kosa. I sve je bilo lepo do prvog istrcavanja od kosa do kosa... Nakon toga smo se vukli ko creva... Da Gucic nije ostao invalid ko zna sta bi bilo...  :D

Posto se klincima (a i treneru) jako svidelo, dogovorili smo se da ostanemo u kontaktu sa Zeljkom (tj. njihovim trenerom), pa bi trebalo oni i sledece godine da tempiraju pripreme da se poklope sa kampom. Oni su obecali da ce nas pobediti u astronomskom takmicenju, a mi njih u basketu (samo jos da smislimo kako, jer za godinu dana oni ce da budu 20 cm visi, a ja racunam da ce nama stomaci biti isto toliko siri). :)

gucic

Quote from: "Sasa"Kosarkasi su pobedili astronome sa jedno 200 koseva razlike:o) Itd.


Ma cuti...jedna budala je igrala bosa kosarku po betonu i odrala nogu.

NemanjaM

Quote from: "gucic"
Ma cuti...jedna budala je igrala bosa kosarku po betonu i odrala nogu.


Odrao si stopalo, da ne bude zabune...  :)

Nego, sad mi nesto pade na pamet: jesi li slikao taj uzas?

gucic

<<Sram te bilo.

Ma 'de bre...i aparat bi se slogirao kada bi video ranu.

Sasa

U AM su novi izvestaji: Gugi, Srdjan, Radan.

Sasa

Stigle su nove fotografije u AM

Bobo

Nego, ne razumijem kako su se moje fotke naÅ¡le u tuÄ'im albumima..?

gucic

I moje fotke je zadesila ista sudbina ali ako je problem mozemo da ih obelezimo da su tvoje. Nesto npr. by Bobo ili kako ti odredis. Nadam se da se ne ljutis?

Bobo

Quote from: "gucic"I moje fotke je zadesila ista sudbina ali ako je problem mozemo da ih obelezimo da su tvoje. Nesto npr. by Bobo ili kako ti odredis. Nadam se da se ne ljutis?


Ne ljutim se..jer je lako vidjeti da su moje..samo je možda malo nezgodno da se tako pukne fotka u tuÄ'i album?

SrdjanP



Ovo je do sada najsira grupna slika u istoriji mmaratona i astro kampa. Samo, steta sto veliki broj onih koji su u tom trenutku bili u paviljonu, na izvoru a i krenuli kucama nisu uslikani.

NemanjaM

Quote from: "SrdjanP"

Ovo je do sada najsira grupna slika u istoriji mmaratona i astro kampa. Samo, steta sto veliki broj onih koji su u tom trenutku bili u paviljonu, na izvoru a i krenuli kucama nisu uslikani.


Da ne pominjemo one koji su se probudili desetak minuta ranije i otisli do wc-a...  :)

Sasa

Quote from: "Bobo"Nego, ne razumijem kako su se moje fotke naÅ¡le u tuÄ'im albumima..?



Ja sam tako te slike dobio. I meni je cudno sto na npr. fotografijama Radana vidim njega, kao da se sam uslikao. Imam dosta fotografija za koje ne znam ko je autor. Izvinjavam se na tom haosu.

Je l' da brisem tvoje fotografije iz tudjih albuma????

Bobo

Quote from: "Sasa"
Je l' da brisem tvoje fotografije iz tudjih albuma????


Ma dobro, ne treba..nije neki problem..samo sam primjetio..

Relja

Quote from: "Sasa"
Quote from: "Bobo"Nego, ne razumijem kako su se moje fotke naÅ¡le u tuÄ'im albumima..?



Ja sam tako te slike dobio. I meni je cudno sto na npr. fotografijama Radana vidim njega, kao da se sam uslikao. Imam dosta fotografija za koje ne znam ko je autor. Izvinjavam se na tom haosu.

Je l' da brisem tvoje fotografije iz tudjih albuma????


Da, u mom albumu ima slika koje nisu moje. SaÅ¡a vi ste mi rekli samo da donesem sve Å¡to imam od slika, pa sam ja skupio i one Å¡to sam ja slikao i one Å¡to sam skidao s neta. One crno bele na primer nisu moje, pa ne bi bilo loÅ¡e da se sklone da ne ispadne da se hvalim tuÄ'im radom.

Sasa

Skinute su te slike, moja je bila greska, izvinjavam se, ali mislim da se Bobo i ne ljuti mnogo. Albumi su cesto mesta sa slikama raznih autora.

Jeste da treba navesti ime autora, ali eto:o). Moj problem ovog puta je da sam dobio neke slike za koje ne znam cije su, pa molim da mi svaku gresku i nepravdu dojavite.