• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astronomija 18

Started by SrdjanP, February 20, 2006, 01:04:36 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Toma B

Quote from: "Sasa"Wow, odlicno!

Nego, ako stamparije nesto ne zezne Astronomija ce biti odstampana cak nekoliko dana pre kraja meseca, ali ce se na kioscima pojaviti 1. marta. Dakle, opredeljenje i jeste da casopis izlazi na vreme. Na zalost to ne zavisi samo od redakcije casopisa.

:?  :?  :?
Da li je jos uvek vazeca informacija da Astronomija-18 izlazi sutra?
:shock:  :)  :oops:

Sasa

Broj 18 je iz stamparije izasao danas. E sad, da li ce se sutra naci bas u svim gradovima to nisam siguran, ali trebalo bi.

Sasa


wexy

E sad ima greška LOL :)


Sasa

Da hvala. Ispravljam.

(malo opravdanje: kad sam video da se interesujete za broj 18, pozurio sam da vam sto pre posaljem sadrzaj, pa sam tako poslao i link na odnosnu stranicu, koja inace jos nije gotova)

GENESIS

Wexy,

Da li ti je neko nekad rekao da si ko Svekrva ?

Srdacan pozdrav  :D

wexy

Možda samo previše pazim na neke stvari :P

sashastar

Dobar je i ovaj broj casopisa stvarno je velik poster.
Steta samo sto se morao lomiti poster ali mora tako da bude.

Bas sam hteo da pitam za Svetislav Goncica sta je imao da kaze
kad ono citav njegov interviju mislim da je to bas pogodak.
Jer je on tipican primer skrivenog ljubitelja svemira a ja verujem
da takvih ima mnogo i da ce se mnogi poistovetiti sa njime.

A vala i maratonci se potajno spremaju mada to nece bas da priznaju.
Stvarno me iznenadilo da mi imamo problema sa sudijama za maraton.

mravic

Jel se i ti saschastar takmicis na maratonu?
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Quote from: "Sasa"Broj 18 je iz stamparije izasao danas. E sad, da li ce se sutra naci bas u svim gradovima to nisam siguran, ali trebalo bi.


Dosao taj famozni prvi mart u Beogradu, ja iscekivao da cu kupiti medju prvima svoj omiljeni casopis kad ono truba! Na jednoj trafici nema, na drugoj, na trecoj... Nadam se da ce se pojaviti narednih dana...  :(
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sasa

Pa dobro, distributeru treba nesto vremena da raspodeli stampu. Moralo bi biti sutra, tj. vec danas u BG, a i u ostalim gradovima.

A Goncic je stvarno dobar. Poznaje astronomiju bolje nego sto sam mislio.

Sa sudijama za Mm zaista oskudevamo. Jedan o razloga za tu oskudicu je sto ljudi vise vole da se takmice nego da sude.

Izmedju ostalog u Astronomiji preporucujem clanak o onom gigantskom teleskopu u JAR. Clanak je pisao prof. Filipovic, a on je vrsan poznavalac takvih instrumenata. Sem toga, duhovit je.

Hmm, zapravo zaista mi je tesko da izdvojim neki clanak. Evo i Sinisin o najdogadjajima je interesantan, pa Slavkov o tome sta treba gledati u prolece itd. da ne davim vise.

wexy

Ja sam isto tražio juče (1. mart, BG) i nisam uspeo da nađem časopis :(. Probaću sutra :roll:.

GENESIS

Pojavio se novi broj Astronomije u kioscima.
Ovaj magazin je stvarno svetski. Obavezno ga kupite necete zazaliti. Kosta 220 dinara.

Sasa , gde moze da se nabavi knjiga ASTROLAGIJA i po kojoj ceni ?

Skyw@lker

Kupio je danas - konacno! Stvarno sam fanatik heheeh... Poster je svetski, tekstovi su cool mada jos nisam sve procitao, ali polako...  :D

poz. svima!  :D
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sasa

Astrolagija? Knjigu je izdao Zavod za udzbenike i nastavna sredstva, BG. Dakle, trebalo bi da je ima u knjizarama koje prodaju knjige Zavoda....