• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Provereni prodavci opreme

Started by GENESIS, February 26, 2006, 09:24:49 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GENESIS

Ima li neka prodavnica teleskopa i pratece opreme a da im je to osnovno zanimanje ? Da ne prodaju macku u dzaku , da ima obezbedjen servis opreme , rezervni delovi i slicno.

Ako postoje takve prodavnice molim Vas da mi posaljete adrese i brojeve telefona. Nije mi bitno da li je prodavnica u Makedoniji , Hrvatskoj i slicno.

Srdacan pozdrav  :verysad:

marino

imas kod nas http://www.oi-optimus.htnet.hr/
vlasnik tvrtke je Zlatko Ciganj, dugodogisnji astronom i moj osobni prijatelj..cijene su vise nego povoljne, a Zlatko je jedna izuzetno koretna osoba koja se RAZUMIJE u ono sto prodaje i od njega mozes ocekivati SIGURNU i KVALITETNU uslugu, te savjete sto i kako...
ovdje nema puno astronoma iz hrvatske, ali svi do jednoga ce ti preporuciti njega za nabavku astronomske opreme i instrumenata..
moja topla preporuka i zasigurno ces biti odusevljen!

m
Vidulini Observatory

GENESIS

Bas to sam trazio.

Hvala Marino.

Gugi

A u SCG?
Neka mi odgovore Novosadjani najprije. Naime, u NS je trebalo proslog proljeca biti otvoreno predstavnistvo MEADE tvrtke. Jesu li to ucinili? Kako se krecu cijene? Imaju li sajt, cjenovnik, bilo sta?

Skyw@lker

Zaista, da li se u medjuvremenu pojavila neka prodavnica u Beogradu ili u Srbiji specijalizovana za prodaju teleskopa i opreme za astronomska posmatranja? Ako neko ima pouzdane informacije neka ostavi link, adresu br. telefona firme ili sl.

poz.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

gucic


Sekula

Oglas je stariji vise od godinu dana - LOCK
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |