• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astronomski magazin u novom ruhu

Started by Danijel, February 03, 2009, 05:43:42 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sich

Ja cu samo da usmerim pohvale na pravu adresu :)

Momci, bravo. Ovo je jako fino.
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Sasa

Eh, toliko je posla da ove komentare tek sada čitam. Ima, naravno, još puno toga da se uradi, ali važno je da je krenulo, pa će ostalo nekako da se sredi (ili će toliko zatereti da niko neće ni primeti da nešto nije u redu :)

Hvala na komentarima i sugestijama. Sugestije su dobrodošle samo.... sad postaje aktuelna Astronomija, dakle, AM mora malo da se zapostavi, bar što se mene tiče.

(uu, biće nekih interesantnih članaka u novoj A. )

sale11472

E da zaboravh da pitam jednu stvar... A što na naslovnici AM nema informacije da je to projekat Kapija Univerzuma u okviru MGA ... mislim onako uočljivo celom širinom ???
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

r2d2

Ne bih da zakeram al` voleo bih kada sa sajta Am kliknem na Forum da mi se otvori nova strana, a ne da mi na istom mestu otvara forum. Ma dobro drzim crtl i sve je u redu ali ako je to jedna komandna linija u programu mozda bi bilo dobro dodati je????

Nenad

Ako koristiš Firefox klik srednjim/skrolom otvara stranicu u novom tabu, ako ne koristiš - počni :) Isto je i sa Google Chrome, a možda i sa Operom

r2d2


mmilan

Quote from: r2d2 on February 07, 2009, 09:39:59 am
Ne bih da zakeram al` voleo bih kada sa sajta Am kliknem na Forum da mi se otvori nova strana, a ne da mi na istom mestu otvara forum. Ma dobro drzim crtl i sve je u redu ali ako je to jedna komandna linija u programu mozda bi bilo dobro dodati je????


Dobar predlog. Ako ne promenim u toku dana, salji PP da me podsetis :)
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz