• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

ENCIKLOPEDIJA SVEMIRA NA DVD-u!!!

Started by Gugi, March 20, 2006, 10:41:32 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vmiro

Quote from: "GENESIS"Hvala forumasima,

Stigao mi je DVD " HUBBLE 15 years of discovery " i to za dzabe.

Srdacan pozdrav


E prije koliko vremena si narucio DVD, ja evo mjesec dana cekam i nista :(

GENESIS

Vmiro,

DVD sam narucio pre mesec dana elektronskom postom.

Srdacan pozdrav  :roll:

mravic

I ja sam dobio pre tri dana . Narucio sam pre oko tri meseca.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Meni je stigao pre par nedelja, a narucio sam ga pre vise od tri meseca (tj. mislim da je to bilo prosle godine  :P ) U svakom slucaju stigao mi je, a ja sam izgubio svake nade da ce stici pa sam ga narezao od Djorvoz-a (lika ovde sa foruma). Sta da se radi, ovu narezanu kopiju sam poklonio  :wink:  a bitno je da ipak stizu... DVD je super, dual layer je, ne moze da se poredi sa ovim nasim izdanjima kvalitet slike i zvuka, a jos je i besplatan! Bas bi bilo dobro kada bi moglo jos nesto novo da se naruci u tom fazonu.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Gugi

Quote from: "GENESIS"Imam utisak da je DVD dobio ocenu "bolje ista nego nista"  :(


Pa imamo li na nasim prostorima bilo sto drugo u trgovinama osim ovoga sto je sada izaslo? Bas i nemamo, a kad se nesto pojavi to je onda IZNAD 1000 DINARA. FORA JE STO NEMA PONUDE. Stoga treba ovo sto se pojavilo primiti kao...zgodnu stvarcicu!

Mislim da nam je jasno zasto je onda popularna pi.aterija odn. prisutna medju nama...

GENESIS

Sta mislite da mi napravimo jedan DVD iz oblasti astronomije ?
Kad mogu pevaljke mozemo i mi.

Molim sve forumase da salju predloge sta bi trebalo da se nadje na tom DVD-u.

Srdacan pozdrav  :roll:

mravic

Stigao je na kioske i treci Cd. Enciklopedija svemira, Duboki svemir, crne rupe, galaksije...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

GENESIS

Encyclopedia of Space and the Universe

The ultimate interactive guide to space

Zaista prelepo uradjena enciklopedija. Objasnjenja su kratka i jasna. Ima naravno i dodatnog teksta za onog ko zeli da zna vise. Sve je propraceno sa puno slika , animacija i dobrog zvuka.Cak ima i biografije poznatih koji su doprineli napretku astronomije. Kada savladate materiju mozete se isprobati u kvizu.Za kraj mozete da podesite program Vase virtualne observatorije i pravite plan sta cete da gledate veceras na nebu.

Ovaj PC CD-ROM moze da se nabavi u Beogradu , IPS Knjizara-TRG , Trg Republike 5     telefon 011 3281859   po ceni od 1135 dinara

http://www.gsponline.co.uk/index.php?page=pages/product&prodID=243

Gugi

Bravo GENESIS, njuskao si i pronasao jedan zgodan cd o svemiru. Ako jos nesto tako nadjes ti ili bilo tko, neka nas obavijesti! Mozda se jos nesto ugodno moze naci u trgovinama!

astromilke

Pretpostavljam da je na engleskom??
SW Newton 76/900
EOS 1200D

GENESIS

PC CD-ROM  Encyclopedia of Space and the Universe je samo na engleskom jeziku.

mravic

Stigao je i cetvrti(poslednji) CD iz kompleta Enciklopedija svemira pod nazivom Osvajanje svemira.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

:arrow: Narode pomagajte! Fali mi prvi DVD (Zemlja, Mesec,...) iz kolekcije 4DVD-a Enciklopedija Svemira i nigde ne mogu da ga nadjem! Da li bi mi neko mozda prodao ili mi rekao gde moze da se nabavi?!
Unapred hvala...  :!:
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

mravic

Nije valjda da i toga ima... :lol:
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

mravic

Pogledacu na kiosku kod nas. Nesto je bilo ali nisam siguran da jos ima.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk