• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Maraton za 2009 god, 21. marta

Started by amerr, January 10, 2009, 11:07:51 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Yagodinac

Slobodan sam da povezem nekog napred, pozadi leži Njutn ;) ako nekom treba vožnja od Jagodine ili npr Bgda neka javi.

Igor

Tražim prevoz od Novog Sada do Letenke, putujem bez kabastog prtljaga (ne nosim teleskop).

Ako neko ide od Subotice ili Sombora, preko Srbobrana,  nema teleskop  a ima mesta u automobilu, nudim i dobson 200/1200.
Ne mogu ga nositi busom do NS-a.

stameni

Imajte vedru noć, lepo se provedite, nađite puno M-ova, pa kad se vratite da pričate kako ste se zabavili :)

biberce011

Srecan put i bistar pogled svim M maratoncima.Nadam se da ce biti bar imalo vedrog neba da uzivate u posmatranju.
Ako nista bar se dobro zabavite i uz gledanje filmova.Pozdrav i vedro nebo....   :)

Yagodinac

Hvala... možda će na leto opet neki kamp od 7 dana pa svi da svrate na dan-dva

Ljubo

O da, na ljeto mogu i ja iz Igala da se zaputim gore.
Ovako, ostaje i meni da vama koji budete na Maratonu poželim fino vrijeme i dobro druženje (polako s tom rakijom :)  )

Djole

pozdrav za maratonce i vedro nebo  :)
SW ED APO 80/600, HEQ5, ZWO ASI 290MC, QHY5 ,
Canon 7d

mravic

Kakva rakija, pa to nije dozvoljeno. Dozvoljeno je samo ONO od 10 godina. 8)
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sale11472

OK ja sad pomalo kriziram pošto nemam rešen prevoz pa sam otvoren za predloge do sutra pre podne ili za od Beograda ili sa stanice u Novom Sadu...
Slobodno se javite p. porukom nemojte se stideti ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

mravic

www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Sasa

Zamolio Janko da objavim (pošto je on sad na poslu, a tamo nije instalira....):

On oko 16 sati prolazi kroz NS i može da preveze dva putnika do Letenka. OK, verovatno je ova informacija okasnela, ali ipak, možda će nekom dobro doći.

sale11472

Sve isuviše rano za mene :( I ja sam na poslu tako da do tog vremena nema šanse da stignem u NS...
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

sale11472

puuuuuuu ja sam još na poslu definitivno vam želim lepo vreme na Letenki i da se makar malo razvedri tokom noći....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

mravic

Nemoj se zahebavas...da si dosao, makar dosao po tebe do...nekle.
063/566-316
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sale11472

Džaba sve, puko sam ovog puta ko guma no dobro biće još maratona (kamp sigurno neću propustiti)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D