• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letnji astronomski kamp Letenka 2008.

Started by GENESIS, May 31, 2008, 11:00:11 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

olja

Ne znam za vas, ali ja vec brojim dane do Letenke. Jos samo osam dana, ne racunajuci danasnji ;)

Sasa

Kako je danas objavljeno u AM Letenka se zaprašuje od krpelja i drugih sličnih napasti.

Pavdu

Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

Stojanov

July 01, 2008, 08:33:11 pm #108 Last Edit: July 01, 2008, 08:46:14 pm by Stojanov
Olja:

Ne znam za vas, ali ja vec brojim... Stvarno lepo. Jedna od najboljih poruka na Forumu u poslednje vreme

AshPiranha


Pavdu

Da, zbog zaprašivanja...  ;D

Naravno da ne. Problem je, naravno, novac (treba mi sigurno 3000 dinara samo za prevoz). A i planiram da skoro ceo avgust i pola juna provedem van kuće pa mi moji neće dati. Biće sledeće godine.

Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

sale11472

Izgovori, izgovori ..... >:(
Kada postoji volja i želja, način se pojavi sam od sebe....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

Čuveni Romanin filmić od sada i na Youtube. A nalazi se i na naslovnoj strani AM. Ko ga nije gledao, sad je prilika.

olja

Quote from: Stojanov on July 01, 2008, 08:33:11 pm
Olja:

Ne znam za vas, ali ja vec brojim... Stvarno lepo. Jedna od najboljih poruka na Forumu u poslednje vreme



Hvala, hvala  :D

Normalno da ce poruke biti najbolje, kad je u pitanju najbolji kamp. Jos samo sedam dana, ne racunajuci danasnji.  :)

Igrutin

Ja cekam jos od prosle godine jer nisam bio, a utiske koje sam cuo od drustva su divni tako da sigurno dolazim.

Naravno razocaran sam sto moj ortak pavdu ne dolazi... ali dobro docice on verujem ja u njega nacice on neku semu 116/18.5 da se pojavi... ;D ;D ;D

Pavdu

Jbg, treba da budem u petnici sledećih mesec i po dana... Neće da mi daju da idem i na Letenku... Ne znam...
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

marino

Quote from: Pavdu on July 03, 2008, 01:38:26 am
Jbg, treba da budem u petnici sledećih mesec i po dana... Neće da mi daju da idem i na Letenku... Ne znam...


hrabro prijatelju!
pokusaj doci s ekipom iz petnice?!
m
Vidulini Observatory

Pavdu

Dolazi ekipa iz Petnice. To su Igrutin, Milija, Vladica, Ivan, Marić, ... (i još troje četvoro, mada, imena vam verovatno ništa ne znače) sa seminara astronomije. Neki su ovde na forumu, a neki ne.
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

Bobo

haaa, a na Facebooku piše da dolaziš ;)

Pavdu

Mislim da piše "Maybe attending"... I tako i jeste... Samo sa malom verovatnoćom.  ;)
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)