• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Forum

Started by Dule_smor, May 04, 2004, 09:21:18 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Dule_smor

 Nesto nam se smorio forum, nema novih postova.Mozda svi gledaju pomracenje mada ne verujem, posto je oblacno:(.Treba da se malo vise reklamirate i privucete vise posetilaca:).

Miranda

 I ja se nesto brinem,mada mislim da ce sve doci na svoje mesto uskoro... :)  

Sasa

 Sta ja znam, lepo je da ima puno drustva, ali to opet nekad moze i da smeta. Zamislite da stigne 100 novih poruka. Pa onda jos da od tih sto 80 bude nebuloznih.

Sem toga, verujem da ce se vremenom broj clanova povecati.

NShappy

 Pa mislim da bi bilo lepo da je forum lakse naci na pocetnoj stranici. Home page astronomije je malo konfuzan i nigde na njemu nema linka direktno na forum vec nesto izokola preko price o forumima uopste. Vidim da jako malo ljudi uopste ucestvuje u forumima. Mozda ne mogu zainteresovani da ih nadju.

Sasa

QUOTE (NShappy @ 24. May. 2004., 11:50)
... nigde na njemu nema linka direktno na forum vec nesto izokola preko price o forumima uopste. [/quote]
Primedba je na mestu, hvala, adresa foruma ce biti od narednog broja dostupnija.

Dule_smor

QUOTE (Sasa @ 11. May. 2004., 23:46)
Sta ja znam, lepo je da ima puno drustva, ali to opet nekad moze i da smeta. Zamislite da stigne 100 novih poruka. Pa onda jos da od tih sto 80 bude nebuloznih.

Sem toga, verujem da ce se vremenom broj clanova povecati. [/quote]
Znaci da ne sirim vesti o forumu:).Mislio sam da okacim link na neke druge forume na koje idem, cini mi se da bi tamo moglo biti zainteresovanih ljudi, ali ako mislite da je ovako bolje ok.

Sasa

 Pa po meni sve zavisi od toga kakvi bi ljudi dosli. Lepo je pricati sa pametnim ljudima i ako bismo takve dobili onda je pozeljno da se lista povecava.

Ali, politiku ove liste sprovodi Sich, pa neka on doluci da li treba i kako reklamirati listu.

Dule_smor

 Well Sich, what shall it be?:)

Miranda

 Pa ja pokusavo da postavim neka interesantna pitanja ali izgleda nista....jedno vreme smo imali lepu diskusiju ali nazalost samo nas par....ne mislim da su to bile nekvalitetne rasprave ali sve se svodi na Duleta, Sicha, Sashu i mozda jos nekog....ipak bi bilo lepse da se to nekako prosiri, da cujemo i jos neka misljenja...da bar vodimo neku raspravu..... :unsure:  

Sasa

 Pa bice vise ljudi na forumu kasnije. Sada je uopste opala komunikacija, ne samo ovde kod nas na forumu nego vidim i na mailing listama koje pratim. I Astronomski magazin ima manje poseta nego prethodnog meseca.
Ispiti su, doslo je leto, politika je okupirala mnoge....

Ja jednostavno ne stizem zadnjih dana da se javim, a ima nekih tema koje su mi veoma zanimljive. Maxscope je jako zauzet i on ce poceti da pise kad bude imao vremena. A od njega uvek ima nekih interesantnih prica....

P.S. Dodjite na astronomski kamp. Tamo ce biti zive diskusije.



Dule_smor

 Ne pominji mi ispite:).A kamp je kod novog sad jel tako?Mada ja nemam pojma gde je ta letenka.

Sasa

QUOTE (Dule_smor @ 25. Jun. 2004., 20:08)
Mada ja nemam pojma gde je ta letenka. [/quote]
Letenka je... ma pise u AM. Ima i detaljna karta.

Evo kratkog uputstva:
Ako idete preko Rume dođite do Iriškog venca. Tu se nalazi uočljiva raskrsnica. Sa vaše desne strane na raskrsnici videćete benzinsku pumpu. Skrenite levo i držite se stalno tog puta. Na oko pet km od Venca nalazi se popularno izletište Zmajevac, ali njega verovatno nećete uočiti pošto se nalazi u šumi sa desne strane puta. Idite dalje i nakon četiri kilometra, posle dosta upadljive uzbrdice stižete na Brankovac. Tu sa leve srtane je PTT motel. Nakon oko dva kilometra stižete do Crvenog čota (najviša tačka Fruške gore). Primetićete raskrsnicu i veliku drvenu tablu na kojoj piše "Letenke". Ipak još ste daleko. Idite pravo (dakle na raskrsnici NE skrećete ni levo ni desno) još oko pet kilometra. Tu ćete videti simpatično naselje i to je Letenka. Sa leve strane su zgrade naselja, a sa leve sportski tereni. Stigli ste.

Miranda

QUOTE (Sasa @ 26. Jun. 2004., 01:58)
Sa leve strane su zgrade naselja, a sa leve sportski tereni. Stigli ste. [/quote]
A sa desne!? :P Salim se....Potrudicu se da dodjem! Vidimo se...

Sasa

QUOTE (Miranda @ 26. Jun. 2004., 10:51)
Sa leve strane su zgrade naselja, a sa leve sportski tereni.
A sa desne!? :P Salim se....Potrudicu se da dodjem! Vidimo se... [/quote]
Eto i to tako stoji vec nekoliko godina a da niko nije primetio, ili bar javio.

A mozda niko i ne cita tu stranicu.

Popravljeno je. Fala, vidimo se.