• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Zadaci - pomoc!

Started by MB, June 11, 2006, 03:45:42 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

maxydelanoche

E, Milosevic Aleksandra je bolja od Ognjena, a Luka je bolji od Natase!!! To je to.

Quotea mozda cak Vasiljkovic posto je vec prosao na 2 olimpijade, ovo mesto prepusti tebi...


Ha ha ha... Sve trci... Ma daj, ko prodje da prodje. Bitno je da je raspust meni napokon poceo  :D

Definitivno idem opet od novembra na casove  :)  Valjda ce kao i ove godine da nas pusti R.M. iako nisam iz MG!!!

MB

sto nas nebi pustila? olimpijadu neorganizuje MG vec olimpijski komitet (a sto se tice predavaca niko nije iz MG, Milerka je predavala fiziku i astronomiju u sestoj, sada je u penziji, by the way predavala je i mom caletu, goran je sa ADRB, ninkovic je sa AOB, jelena je sa faksa, bozic iz petnice, tanja je isto sa faksa)...

javi na krajy sta je bilo, ko je pros...

maxydelanoche

Sutra (u sredu) se sastaju svi oni, pa ce odluciti na koji nacin da se odabere treci Olimpijac. :-)

maxydelanoche

Gledali su prvi i peti teoretski zadatak, kao i prakticni i posmatracki deo. Treci juniorski olimpijac je Vasiljkovic.

Poz

MB

ja mislim da je tu presudno uticalo sto je on iz MG... steta za tebe, mislim on ide vec na dve olimpijade, ti bi se vise skoncentrisala na to... vise srece sledce godine, vidimo se u septembru..

maxydelanoche

Nemoj tako, sigurna sam da niko nije to gledao! Pa, vidimo se u novembru...

P.S. Da znas, ja uopste nisam zakljucila ko si ti od ona dva - tri neredovna srednjoskolca.

charlie

Verujte mi da to sto je decko iz Matematicke gimazije nije uticalo i, naravno, ne sme da utice ni na kakav kriterijum! Ako se na medjunarodnoj olimpijadi desi da je dvoje  ili vise izjednaceno, onda se za kriterijum uzimaju ili zadaci sa prakticne runde (najcesce) ili izabere zadatak sa neke od rundi, koji ce biti reper. U slucaju Nacionalne astronomske olimpijade 2006., prvi i peti zadatak iz teorijske runde su bili najtezi i oni su izabrani za reper. Praktican i posmatracki deo su pomogli da se ucvrsti izbor.

maxydelanoche


GENESIS

Quote from: "MB"ja mislim da je tu presudno uticalo sto je on iz MG


Nije uticalo.