• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Maraton za 2009 god, 21. marta

Started by amerr, January 10, 2009, 11:07:51 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kocha

Ekipa domaćina i sudija će na Letenci biti oko 13 časova.
Prilikom dolaska na Letenku svi učesnici se prijavljuju i dobijaju potrebne informacije.
Poželjno je da svi učesnici takmičenja dođu do 18,30 a ako neko i zakasni nije problem.
Za one koji se ne takmiče obezbeđeno je par teleskopa za uživanje a biće postavljeni pored takmičara.
Tokom takmičenja moće se kuvati čaj i kafa.
Telefon za kontakt 064 210 64 55 kocha ako kome treba bilo kakva informacija ili pomoć.

Yagodinac

Današnji izveštaj za vreme u subotu/nedelju je manje optimističan nego jučerašnji. Uveče i noću uglavnom oblačno, razvedravanje pred zoru. Bez padavina uz severoistočni vetar 3-4m/sec, vlažnost do 92%. Videćemo sutrašnji izveštaj...

Igor

Ako neko ima mesta u automobilu, biću mu zahvalan za prevoz od Novog Sada do Letenke...

amerr

NE IDEM  A TREBAO SAM JEBES BRE OCENE MRZIM SKOLU

kocha

Yagodinac, ubićeš me sa prognozom!
Kamion kreće sa opremom u subotu, pa makar padale sekire!
A ako padne sneg, kuvaćemo rakiju i biće dvojnih emova.

Yagodinac

Sorry Kočo, neću više da šaljem  :-X a biće dobro kad ja kažem. A imam dobru neku rakiju pa...
Evo, sad je probam, ima bar 10 godina.
A i stigli smo do 13. stranice teme, ne može sve da bude baš po JUS-u.

Yagodinac


mravic

Nemoj da zaboravis to od 10 godina, slucajno. :o
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Yagodinac


Sasa

E vidite, meteorološke prognoze često ne važe za Frušku goru. Dešavalo se da je u NS kiša, a tamo gore (iako nije baš neka visina) sunčano. Ma i ako bude oblačno, otvoriće se oblaci makar malo. A ako i bude stalno oblačno - pa šta da se radi, takav je posmatrački život. Dobar i iskusan osmatrač nikad ne odustaje. Ako ništa drugo, biće priče.

GENESIS

Počinjemo sa pakovanjem.

"Javlja mi se"  ;) da će sutra biti drastično smanjena aktivnost na forumu.

Opravdano odsutni će biti na Fruškoj Gori.

Srećan put !!!


kocha

Slika ne laže, vidite kako je lepo vreme na Letenci!

Yagodinac

Predlažem da se sam Maraton nikako ne odlaže jer će biti perioda za gledanje. Makar po trećinu da nađemo

cola

Srecno vam bilo na maratonu i lepo se provedite...
SW 150/750 BD NEQ3; 50/600
colinaastronomija.wordpress.com

mravic

Ma kakvo odlaganje, Spremio sam filmova za gledanje na video bimu, dok budemo cekali da se razidju oblaci.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk