• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

CD-diskovi

Started by mravic, December 15, 2005, 09:04:11 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mravic

Kupujem ili menjam BBC-ove emisije u dvx ili dvd formatu.Moze i filmovi i programi vezani za Astronomiju.
Imam desetak za razmenu. Spisak saljem na licni mail.
J
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sashastar

Obrati se Vizantu on ti moze pomoci.

Skyw@lker

@Mravic - poslao sam ti poruku na PM, imam i ja dosta toga pa ako nesto nemas moze da padne neka razmena...
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

mravic

Pokusavam dva dana da ti posaljem spisak koji me interesuje od tih tvojih sto nudis i spisak koji ja imam. Dali si dobio poruku ili da to napisem ovde.
J
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Pa moras da budes strpljiviji!  :wink:  Ma opusteno bre, poslao sam ti poruku na pm
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

monah


Vizant

Imam za sad oko 200 doc filmova  u 7-8 kompletnih serijala plus razne zasebne emisije, i naravno skidam svakdnevno.uglavnom su Istorijski, Astronomija, Nauka, Konspiracije ;) Na zalost ne verujem da sam od neke koristi posto nisam blizu za neku razmenu, mozda na leto kad dolazim na odmor.
Trenutno pravim katalog u HTML formatu pa cu da podignem negde.
Mene iskljuchivo interesuju subtitlovi za documentarce na srpskom.

mravic

A gde si ti to daleko?
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Vizant

Stockholm   :arrow:

moki

ako neko zeli da proda neke diskove, ja bih kupio, samo mi trba spisak, pa neka mi neko posalje ako moze

mravic

Ja ne prodajem ali razmena moze...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

nobody

I ja sam zainteresovan za razmenu. Nemam mnogo dokumentraca(koji me trenutno najviše zanimaju), ali sam sa SFom dobar.

mravic

Ja ne volim bas SF ali se mozemo cuti za nesto drugo.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

moki

imam neke dvd-ove koje sam kupio pre nekih meseec dana. nisam ih ni pogledao, ne svidja mi se kako je sinhronizovano, skroz ubija atmosferu. potrudicu se nekako da napravim spisak ovih dana, pa ako ima zainteresovanih, mozemo se menjati. samo da nadjem malo vremena u ovom ispitnom roku.

nobody

Quote from: mravic on January 27, 2007, 01:41:53 pm
Ja ne volim bas SF ali se mozemo cuti za nesto drugo.



Ne znam šta te konkretno zanima. U svakom slučaju, mene Seganov Kosmos interesuje, ako imaš to poslaću ti spisak filmova koje imam, i spiak filmova koje mogu da nabavim(e a taj spisak je stvarno nešto, mislim da lik ima filmove kojih nema ni u kinoteci, a ima i zavidnu kolekciju dokumentarnih filmova svih sorta ).