• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Ma nemojte mi reći.........

Started by Kizza, December 09, 2009, 10:06:45 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Predrag

"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Kizza

Hvala!Mada objašnjenje da je to refleksija od IRIDIJUM satelita ne stoji,opet po meni,jer vidi se da je nekako 3D a ne svetlosna traka ili ne znam već šta.Uh moram je staviti na listu misterija a i ovi Norvežani baš navalili........
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

Pita me drugar šta će se dogoditi do 22.3.2010 godine? Pa ako kažem neće biti zanimljivo:
Kada
Otkriješ
Nešto
Tako
Atraktivno
Kreni
Tamo
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Danijel

ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Predrag

Šta si mislio pod: Da li je to to?
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Kizza

Ma imam prijatelja sa "mreže" koji tvrdi da će doći do "KONTAKTA" početkom ove godine mada ne znam šta to tačno znači  ??? Ipak mi deluje interesantno i budi maštu da nismo sami u Vasioni  ;)
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Habl

Ma to je 100% Lajka. Dok su svi mislili da je mrtva.... ona je razvijala tehnologiju i zeljna osvete vraca se na Zemlju! :D :D
Salim se.... Iskreno bilo bi lepo da nismo sami u vasioni, tj. da dodje do "kontakta", pod uslovom da to ne skodi nama i nasoj planeti. U suncevom sistemu nema malih zelenih (ili spiralno-plavih), ali ko zna sta se sve krije u dubini svemira. Ponekad mislima lutam sve dublje i dublje i place mi se zbog toga koliko zelim da saznam bar neku sitnicu, neku novost iz dubine kosmosa i mnogo mi je zao sto je covekov mozak toliko ogranicen.... :( Ahhh.... prso sam skroz... :(

spadej

Quote from: Kizza on February 02, 2010, 10:44:37 pm
Ma imam prijatelja sa "mreže" koji tvrdi da će doći do "KONTAKTA" početkom ove godine mada ne znam šta to tačno znači  ??? Ipak mi deluje interesantno i budi maštu da nismo sami u Vasioni  ;)


  I meni se "javlja" da ce mi uskoro povecati platu, prijatelji "sa mreze" govore da se neke ribe loze na mene a "horoskop" obecava dobro zdravlje. Na zalost,nista od toga ali mi budi mastu :)

Kizo, daj bre neki konkretan podatak, naucno zasnovan, ili bar navedi taj izvor informacija. Ovako mi se cini ko da citam Trece oko.

Kizza

Od kontakta nema ništa   :( ali evo mišljenje Stivena Hokinga (koje podržavam): http://news.sky.com/skynews/Home/Strange-News/Stephen-Hawking-Alien-Warning-Dont-Talk-To-Space-Life-Professor-Says-In-Discovery-Documentary/Article/201004415619548?lpos=Strange_News_Second_UK_News_Article_Teaser_Region_0&lid=ARTICLE_15619548_Stephen_Hawking_Alien_Warning%3A_Dont_Talk_To_Space_Life_Professor_Says_In_Discovery_Documentary
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

Kizza

He,he sta reci: http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82/676261/%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%98%D0%B0+%D1%81%D0%B0+%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%99%D1%86%D0%B8%D0%BC%D0%B0.html
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

contax

Nije to nista. Ja sam jednom popio toliko votke da ne samo da su me kidnapovli vanzemljaci, vec su mi i secanje na taj neprijatan susret izbrisali!

kruska

Ne poznajem dobro ni komsiluk u susednoj zgradi jos mi samo fale vanzemaljci.
Sve je to ista bagra ;)