• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Problemi sa registracijom

Started by mmilan, December 19, 2013, 01:28:42 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mmilan

Iz nepoznatih razloga provajder American Online (AOL) blokira sve e-mailove koji dolaze sa servera na kome se nalazi Astronomski magazin pa registracija korisnika sa e-mail adresama na ovom provajderu (@aol.com) nije moguća jer e-mail za aktivaciju naloga ne može da stigne korisniku.

Molimo Vas koristite druge e-mail adrese pošto je ovaj problem primećen samo kod pomenutog provajdera.
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Ten@

Imate i jedan veći problem kod registracije. Vidim da je isto i kod postanja na forumu.



Naime, točan odgovor na zadnje pitanje je -11.

Redoslijed računskih operacija kaže:
Ako imamo računske operacije različitih stupnjeva, prvo množimo i dijelimo, a zatim zbrajamo i oduzimamo. (izvor)

Što bi značilo:
22-11*3=?
22-33=-11

Meni je svakako stvaralo problema kod registracije. Sad znam, ali to bi trebalo ispravit.  8)

mmilan

Hvala! Ispravljeno. Zanimljivo je da ovo stoji mesecima a niko ne prijavljuje grešku, a i spam-ovi prolaze :)
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Ten@

Ja sam zapravo iz očaja na kraju upisala 33.

A to da stoji mjesecima i da nikom nije čudno - a šta ja znam, dosta ljudi na to ne pazi.

Ja pazim na to, matematika mi je u krvi  :D

Pazim na te računske operacije jako nakon što sam vidjela na nekom kvizu da je osoba na pitanje 2+2*2 odgorila 8. Mislim da se radilo o milijunašu, a ovo pitanje je bilo među privh 5.

Sad gdje god vidim pomješane računske operacije to vidim kao trik pitanje i pazim.

Bitno da je ispravljeno.

Za kraj ću biti mudra: "Život je ono što se događa dok vi pravite planove za život." - J. Lennon (ovdje piše da je on autor, iako sam mislila da je neko drugi, manje bitno). :)

marko

Da, i ja sam to primijetio prilikom registracije ali se nisam previše obazirao...
TS 150/750
Mak 127/1500
Tair 3 300mm
EQ3+PicGoto
Pentax K-X
...i ostala oprema :)

Danijel

A ja sam se ovdje registrirao davno, kad tog pitanja još nije bilo ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT