• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Kako staviti attachment?

Started by stameni, April 10, 2006, 01:36:44 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stameni

Htedoh da stavim kraći attachment, ali nešto ne vidim gde treba kliknuti za upload. Je li to uopšte moguće?

stefan

E stvarno kako da se stavi???? :?

wexy

Nikako, u prevodu ne postoji mogućnost za tako nešto.

Ako je u pitanju slika http://imageshack.us/, ako je u pitanju neki drugi tip fajla http://rapidshare.de/.

Posle ostavi link ovde.

sale11472

ok ok znam da nije pisan 120 dana  ;D

al cisto da probam:

klik na dodatne opcije

pa onda u prilozi na browse

zatim na slicicu palnisfere koju sam napravio i slikao mojim telefonom (zato je fotka tkao sugava)

i onda na posalji

pa da vidimo sta sam uradio
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

sale11472

Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Dušan


sale11472

DA ali kao attachment ne moras da stavis sliku, meni je samo trenutno fotka  bila pri ruci. Dakle moze bez problema da se zakaci npr word .doc, ili excel tabela, video itd itd.
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

r2d2

July 30, 2007, 10:33:21 pm #7 Last Edit: July 30, 2007, 10:46:50 pm by r2d2
Quote from: sale11472 on June 07, 2007, 02:32:00 am
ok ok znam da nije pisan 120 dana  ;D

al cisto da probam:

klik na dodatne opcije

pa onda u prilozi na browse

zatim na slicicu palnisfere koju sam napravio i slikao mojim telefonom (zato je fotka tkao sugava)

i onda na posalji

pa da vidimo sta sam uradio

Ako vam se ikada desi da ne vidite sliku vec samo naziv fajla, slika koju zelite da pogledate a skinuli ste (klikom na ime fajla)  je sa ovog foruma u obliku atcmenta, otvara prazan fajl bez slike, uzmite sliku  ,tamo gde vam bude snimljena po difoltu i  prebacite je u nov ili drugi folder.Tada ce moci da je otvori vas program za pregledavanje slika.
Meni se to redovno desava na jednom kompjuteru dok se na drugom se slike normalno vide u samoj poruci. Uzrok moze biti kombinacija antivirusa, fajervola ili slicno (valjda)....

Sich

Zanimljivo, to mi se do sada nije desavalo.
A sa kojim prowserom, i da li si koriostio neki adware blocker?
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

r2d2

i na jednom i na drugom xp-u/kompu/ je mozila kao browser sa istim podesavanjima, nod32 antivirus,kerio fajervol, ali same verzije xp-a su razlicite.. ..pa eto ako iko bude imao slican problem resiv je ......