• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

vinastronomija, natjecaj, jos samo koji dan!

Started by marino, October 26, 2005, 09:24:17 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Sich

marino, znas sta tu jedino ne ide

pa ne mozemo da smisljamo etikete bez degustacije :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

marino

hehe, u pravu si!
evo bude nekako pao neki dogovor da za narednu letenku dodje nesto butelja u vase krajeve, sasa inace vec godinu dana ceka njegovu butelju, a ja nikako da uspijem usuglasiti zelje i mogucnosti...uglavnom bude, a za sudionike i narocito one koji budu medju prvih 5 slijede nagrade koje ukljucuju i uzorke;)
m
Vidulini Observatory

marino

WWW.VINASTRONOMIJA.ORG - NATJEČAJ

Sa zakašnjenjem od puna 24 dana na mrežu svih mreža postavljen je site www.vinastronomija.org.

Moje najiskrenije isprike svima koji su nestrpljivo očekivali da site bude online još od 01.listopada kako je bilo i najavljeno, a naročito se ispričavam  učesnicima "Natječaja" koje je www.vinastronomija.org  organizirala povodom izrade idejnog rješenja etikete za staklene boce u koje će se pohraniti astronomsko vino "terraN" iz ovogodišnje berbe.
Na početnoj stranici objavljeni su rezultati Natječaj te i ovom prilikom molim učesnike da me kontaktiraju glede dogovora oko preuzimanja nagrada.

Posebno se ovom prilikom zahvaljujem Lucijanu Blagoniću koji je odradio cijeli posao oko dizajna i enginea www.vinastronomija.org , te Pulskoj tvrtci "Omnicron" ( www.omnicron.hr ) koja mi je ustupila cjelovitu software/hardware podršku.

Site je sada u početnoj, prvoj, fazi. Vremenom će se dopunjavati novim sadržajima i fotografijama.

Molio bih i Vaše komentare (prijedloge, primjedbe, pohvale) kako bi site bio još bolji i na ponos vinastronomske zajednice ;)

Marino Tumpić
Vidulini Observatory

gucic

Kratko i jasno. Sajt je odlican :!:

Jedna ispravka u jednoj recenici u postu iznad. Pise www.Winastronomija.org
Treba valjda  www.Vinastronomija.org.

marino

Quote from: "gucic"Kratko i jasno. Sajt je odlican :!:
Pise www.Winastronomija.org
Treba valjda  www.Vinastronomija.org.


hvala gucic!
dobro da si primjetio, evo ispravio sam pogresku!
m
Vidulini Observatory

vanillasky

Prvo Marino da se zahvalim na 3. nagradi. Drugo sajt je O.K. i naravno bice jos bolji kad ga malo prosiris. Mislim da ce nasi forumasi sad poceti da razmisljaju o pivastronomiji. A kad se budemo okupili na nekom maratonu ili na kampu bavicemo se degustiranjem Marinovog vina.

marino

Quote from: "vanillasky"Prvo Marino da se zahvalim na 3. nagradi. Drugo sajt je O.K. i naravno bice jos bolji kad ga malo prosiris.
A kad se budemo okupili na nekom maratonu ili na kampu bavicemo se degustiranjem Marinovog vina.


hvala tebi na sudjelovanju na natjecaju!
javi se na kontakt magazin da se dogovorimo kako da ti saljem nagradu.
hvala na pohvali za site;) i meni se dopada:) /sto se ne dogadja cesto!:)/
sto se druzenja tice...vinastronomija.org ce biti nezaobilazni dio druzenja u hr, a mozemo suradnju prosiriti i na jos neke zemlje pa da se radi o medjunarodnom projektu;)
evo dogovorio sam se sa slovenicima a mislim da nece biti problem ni sa vama:)

pivo ne pijem, vina popijem oko dec i pol u kalendarskoj godini, a vinastronomija je nastala iz ciste zanimacije i zelje da se na neki nacin obogati dio price o astronomiji...

m

PS dajte nemojte samo hvaliti site;) ja zelim cuti primjedbe i pokude kako bi stvari jos popravili;)
Vidulini Observatory