• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Okupljanje u BG-u - maj 2006!

Started by Skyw@lker, April 02, 2006, 11:41:36 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Galactica

Pozdravljam sve u forumu.

Obavezno me zovite kada bude okupljanje.

mravic

Dobro nam dosao ovde na forum. Ja sam ovde svakodnevno i to po nekoliko puta i nikada mi nije dosadno. Moze se svasta nauciti. Nadam se da ces da dodjes na okupljanje posto vidim da si izrazio zelju da te pozovemo.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Galactica

Prodaje li neko po povoljnoj ceni dobro ocuvane magazine Vasiona?

GENESIS

Galactica,

U vezi magazina Vasiona najbolje je da vidis sa nekim clanom astronomskog drustva "Rudjer Boskovic" Beograd. Clanovi tog
drustva redovno dobijaju magazin.

Srdacan pozdrav  8)

Skyw@lker

Quote from: "Galactica"Pozdravljam sve u forumu.

Obavezno me zovite kada bude okupljanje.


Okupljanje ce biti najverovatnije 13. maja (subota) jer cemo tada moci da posetimo opservatoriju na Zvezdari. Ako dodje do nekih izmena (mada cisto sumnjam) javicu vam.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

stameni

Quote from: "GENESIS"U vezi magazina Vasiona najbolje je da vidis sa nekim clanom astronomskog drustva "Rudjer Boskovic" Beograd. Clanovi tog
drustva redovno dobijaju magazin.


Baš tako, a u ADRB-u bi trebalo da se mogu naći i stari brojevi (kod sekretara Milana Jeličića). Ne znam tačno cenu sada, ali pre nekoliko godina nije bila previsoka.

Nego, da se vratimo na temu. Pošto je predlog za vreme okupljanja pre početka redovnog predavanja u Planetarijumu, nećemo moći da odslušamo to predavanje; right?

Dule_smor

tu sam:)...racunajte na mene...

Skyw@lker

De si Dule, dobrodosao!  :) E ovako, N. Opservatoriju cu zvati posle Uksrsa da sve lepo dogovorim pa ako mozemo da odemo ranije (pre podne) da bi moglo popodne da se obidje sve na Kalimegdanu.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

Računajte i na mene. Takodje ponesite praznih CD-ova a ja ću laptop pa ako ko hoće svega interesantnog (15 cd-ova fizike astronomije...)
takodje neka mi neko javi na 063/201-364 tacan datum, mesto i vreme jer u zadnje vreme nemam internet pa se nešto dovijam.

Galactica

Prodajem ili menjam:

BBC sve epizode TV serije SVEMIR Sam Neill VHS

PATRICK MOORE'S GUIDE TO THE UNIVERSE PC CD-ROM

Sve je novo i original.

Menjao bih ovo za dobro ocuvane knjige i magazine iz oblasti astronomije.
Ko je zainteresovan neka mi se javi sa PM.

Mogu ovo da isporucim kada bude okupljanje u Beogradu.

Skyw@lker

Galactica nemoj se cimati oko VHS-a, ne znam za tebe ali ja sam odavno "raskinuo" sa tim medijumom. Dakle imam i ja sve BBC-ijeve epizode SPACE na DVD-u pa ako nekoga interesuje moze da se nareze nije problem.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

mravic

A kakve su to epizode na dvd-u Ja imam Deep space a ima li ih jos?
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Skyw@lker

Ne znam nasta tacno mislis, ja imam onih nekoliko sa Sam Neil-om, u DiVX formatu ali naravno narezane na DVD.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

eyej

Ja sam za!! I ne moras nikoga da molis.. nego mi nije radio net dugo dugo, ali evo.. vratio sam se jaci nego ikada! :D  Sto se tice okupljanja u Bg, na mene uvek mozes da racunas.. ne moras ni da me pitas! Jedino da se ne potrefi da imam nesto vazno taj dan!

Dule_smor

i jel ostaje subota 13. maj?cisto da ubacim u svoj kalendar:)