• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Astronomija 18

Started by SrdjanP, February 20, 2006, 01:04:36 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SrdjanP

Dakle, od 1. marta nas ocekuje novi broj i u njemu gomila zanimljivih clanaka i poster dimenzija 80x55 cm (najveci do sada objavljen).





Orion, naravno.  :)

wexy

\o/ \o/ \o/

Još samo 8 dana!

sashastar

Po posteru se vidi da ce biti super i vrlo edukativan  :)

Skyw@lker

Quote from: "SrdjanP"Dakle, od 1. marta nas ocekuje novi broj i u njemu gomila zanimljivih clanaka i poster dimenzija 80x55 cm (najveci do sada objavljen).
Orion, naravno.  :)


Cool, dude!!! Mozda sam fanatik, ali si mi ulepsao dan - em mi je to omiljena maglina em mi je to omiljeni casopis i cini mi se da je poceo malo redovnije da izlazi!  :)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Sasa

Wow, odlicno!

Nego, ako stamparije nesto ne zezne Astronomija ce biti odstampana cak nekoliko dana pre kraja meseca, ali ce se na kioscima pojaviti 1. marta. Dakle, opredeljenje i jeste da casopis izlazi na vreme. Na zalost to ne zavisi samo od redakcije casopisa.

NeLeO

WOW,koja trafika prva dobija chasopis??? (u NS-u)

Sasa

Quote from: "NeLeO"WOW,koja trafika prva dobija chasopis??? (u NS-u)


Vladike Cirica 31

SrdjanP

Quote from: "Sasa"
Vladike Cirica 31


To je onaj kioks koji ima sve brojeve Astronomije osim prvog?

Sasa

Jeste. Udjes, izadjes i gotovo.

marino

Quote from: "Sasa"Jeste. Udjes, izadjes i gotovo.


LOL!
ovo ne bi komentirao, al ipak nisam mogao izdrzati ni bez komentara!
m
Vidulini Observatory

gucic

Hehehe,
ne znam da li znas ali to je popularan slogan iz jedne reklame za kesh-kredite. Ali da je interesantno, priznajem da jeste :D  :D  :D

GENESIS

To Care,

Hvala na informaciji u vezi novog broja ASTRONOMIJE.Idem odmah do trafike da rezervisem primerak.U poslednje vreme magazin se prodaje ko alva. Jedva obezbedim svoj primerak. Lep je poster. 8)

wexy

Mislim da ima greška na početnoj stranici sajta, piše da nas Astronomija br. 17 očekuje za par dana :), nije valjda da ide repriza + poster :)

Sasa

Na prvoj strani pise:
Još samo nekoliko dana imaćete prilike da nabavite Astronomiju br. 17 na kioscima!

Dakle, jos nekoliko dana... a onda dolazi br. 18.

Kad smo kod broja 18, evo, ako nekog interesuje, danas sam video prve primerke postera. Dakle, sjajan je. Odstampan je odlicno.

SrdjanP

Quote from: "Sasa"Dakle, sjajan je. Odstampan je odlicno.


Bas me interesuje hoce li se razaznati pozadinske galaksije.
Tesko ce biti jer su svega nekoliko piksela u precniku a slika je oooogromna.. mada.. ko zna..