• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Napokon stigao posebni teret!

Started by Polare, March 24, 2015, 07:17:00 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Polare

Pošto sam morao čekati isporuku oko 3 mjeseca jer se radilo o novom modelu Moravian camere napon danas je stigla i druga CCD. Put je bio jako dug i naporan ali na kraju sve je stiglo uredno ;)


marko

Jesi imao policijsku pratnju?  ;D

-ovo me podsjetilo na jedan skoro incident koji sam imao, dok sam još vrebao kopirke i printere uočio sam jedan bačen na stražnji ulaz sveučilišta. I ništa, odem ja oko 23 sata po noći po taj printer, ukrcam ga u auto, ali tek što sam krenuo dolaze rotirke i maše meni policajac iz auta sa STOP palicom da stanem.  :o Naravno, u trenu sam problijedio, već smislio priču i izgovor, ali srećom nije došao zbog mene već je išao ispred takve jedne velike kamion-prikolice i čistio mu put.  ;D
TS 150/750
Mak 127/1500
Tair 3 300mm
EQ3+PicGoto
Pentax K-X
...i ostala oprema :)

vlaiv

Ja moram da priznam, ja sam pomalo ljubomoran :D
Teleskopi: GSO RC8", TS80 F/6 photoline, SW dob 200/1200, SW Evostar 102 ahromat, SW Mak 102
Montaže: HEQ5, AZ4, SW AzGTI
Kamere: ASI1600MMC, ASI178MCC, ASI185MC

Polare

Nije mi bilo dosadno jer sam imao pratnju cijelim putem ;)
Nakon što je teret stigao na odredište usljedio je jedan test za provjeru funkcija-običan Dark od 300' na -25'C!



Yagodinac

Čestitke  ;D
Očekujemo puno lepih fotki sa novom opremom.

Luger

Srecna trgovina! Brzo ce, nadam se, i prve slike.  ;)

Danijel

Crno-crvena kombinacija, pun pogodak! ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Sekula

| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |