• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prodaja 200/1000 newt sa nesto opreme.

Started by disruptor, April 22, 2013, 01:25:33 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

disruptor

Prodajem 200/1000 newton malo koriscen tubus mu jos mirise na fabriku:D...na eq5 montazi je,uz njega u paketu se prodaju ccd astrosolar web cam,okulari gso 32,planetary 7mm,apochromatic barlow 2.5x i jos ima zastitu za swaki komad opreme,poklopac za tubus,za trazilac koji je 9x50.uz teleskop jos su dosli barium okulari 20,25 i 10 kao i barlow ahromatski 2x...nije se mogao koristiti zbog glomaznosti i svjetlosnog zagadjenja grada niksica na koje se nije mislilo tokom kupowine:D prodaje se 950 eur

disruptor


sale11472

Pa zar je malo što umesto da prodaješ teleskop u delu Foruma koji je tome namenjen (AstroBerza) moraš još i da zagađuješ otvaranjem novih tema umesto da edituješ postojeću poruku ili dodaš poruku u istu temu  >:(
I sad admini moraju da petljaju sa dve teme.
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

disruptor

Moze zamjena za neki ed apo 80/500 ili 80/600.

disruptor

Prodaja je hitna.u koliko se javi kupac u sto kracem periodu mocicemo se dogovoriti I biti obojica zadovoljni.

kostur

Znaci preskocio si saletove kritike i bez izvinite nastavio?
Sky-Watcher 150/750 N
EQ-3 montaza
Okulari Super 25 i 10 mm
Barlow 2x
Trazioc 6x30
Laserski kolimator
Optisan 36050n na fotostalku za posmatranje Sunca ;D
http://astronomija101.wordpress.com/

disruptor

Izvinjavam se svima I da budem iskren ne znam kako da ispravim gresku I sta da uradim, prvi put sam tu.kostur molio bih za pomoc.

kostur

Sky-Watcher 150/750 N
EQ-3 montaza
Okulari Super 25 i 10 mm
Barlow 2x
Trazioc 6x30
Laserski kolimator
Optisan 36050n na fotostalku za posmatranje Sunca ;D
http://astronomija101.wordpress.com/

disruptor

Evo me u temi I sta sad, cekam ban:)? Ne znam sta da cinim, nije mi namjera da ikoga iznerviram ili mu napravim posao.

disruptor

Spreman sam smanjiti cijenu po dogovoru,prijala bi zamjena za ed apo 80/600 ili 500 sw .izvinjavam se za greske u postovanju.

Sekula

Jel ti to smanjuješ cenu zato što se plašiš bana? Hmmm, dao si mi ideju kako da dobijem neke stvari po povoljnoj ceni kada mi ovde budu zatrebale.   8)

Počistili smo nered za tobom, uživaj.
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

disruptor

Admin je genije:)...javite se ljudi! Cijena nije fixnaaaa

disruptor

750 eur ne bih ispod.jer je nekorisceno prakticno.


disruptor

Ajde da vidim vase ponude koja mi se najvise svidi njemu prodajem, ili mijenjam.ponudite sta zelite sta vam padne na pamet.moram da uzmem nesto mobilnije, s ovolikim bojlerom mi trebaju dwa posluzioca.