Forum Astronomskog Magazina

Astronomske diskusije => Oprema => Temu započeo: Boka76 poslato Jun 27, 2026, 11:03:46 POSLE PODNE

Naslov: Da li neko ima ili zvirnuo kroz 150/750 ili neki 150/900 refraktor?
Poruka od: Boka76 poslato Jun 27, 2026, 11:03:46 POSLE PODNE
Da li neko ima? Ili vec gledao kroz 150/750 ili neki 150/900 refraktor? Kakvi su utisci? Mislo Sam na deep sky observaciju. Imam meade acf 203/2030 koji sam uzeo tu na astroberzi super je,ali razisljam Da ga prodam pa da uzmem neki oda spomenutih refraktora.