Citat: vlaiv poslato Jun 24, 2026, 10:39:39 POSLE PODNEJavljalo se u fazi IMPPG, dakle pre nego što flatovi uopšte uđu u igru.Citat: Maki poslato Jun 24, 2026, 06:55:57 POSLE PODNEmada im još nisam oprostio grid pattern na 1600MM u ha alfi.Mislim da je to ipak do panasonikovog senzora, a i flatovi to reše.
Citat: Maki poslato Jun 24, 2026, 06:55:57 POSLE PODNEmada im još nisam oprostio grid pattern na 1600MM u ha alfi.Mislim da je to ipak do panasonikovog senzora, a i flatovi to reše.


