• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

kupujem teleskop

Started by dragantimotic, November 15, 2010, 11:04:00 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dragantimotic

 kupio bih teleskop,do 300 e , pa sta ko ima nek ponudi :)

dragantimotic

November 15, 2010, 11:23:37 pm #1 Last Edit: November 15, 2010, 11:37:16 pm by dragantimotic
ako neko ima nesto da ponudi nek posalje pm ili sms na 065-539-83-17 moze i do 350e

dragantimotic

zar niko nista da ponudi ? da budem malo precizniji, znaci uzeo bih neki Newton sa ogledalom150mm pa navise eto, do 400e , plafon, vise nemam 

mravic

Imaš nov da kupiš u prodavnici za te novce. Kupi ako možeš sky watcher black diamonda na eq3 montaži i za nekoliko godina ćeš biti miran. To je teleskop kvalitetne optike, montaža je dobra za vizuelno posmatranje a ako budeš hteo nešto više, mislim na astrofoto nabavićeš posle bolju montažu.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk


dragantimotic

a sta mislite o astronzu 205/1000  na eq montazi ??

dragantimotic

e ovako, teleskop kupljen, astronz 205-1000 f-5 sa 8 okulara , 2 barlova traziocem, koliminatorom na eq-5 montazi sa motorom, sve novo u kutiji neotpakovano :)))))

mravic

www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

gile.ms

Čestitam na kupovini, nek te lepo služi!!!

Bilo bi lepo kada bi u sekciji za opremu otvorio temu o svom novom teleskopu da nam detaljnije opišeš mašinu i naravno utiske sa posmatranja kada se razvedri  :)

Pozdrav!
SkyWatcher 150/750 EQ3, TS 10x50, TS 20x80, Star Adventurer, EOS 550d<br />----------------------------<br />Truly, Madly, Deeply

kruska

a sada jos samo da prestane kisa i da ganjas zvezde.
dobrodosao u drustvo cudaka koji se raduju vedrom nocnom nebu.

Sekula

Uz srdačne čestitke ja bih te samo zamolio da potrvrdiš da li si ga uzeo preko oglasa na Astroberzi i tačno kojeg, da bi oglas mogli da zatvorimo. Hvala unapred na tome.
| SW newtn 200/1000 | SW NEQ6 Synscan goto | Logitech Quickam Pro 3000 | Canon EOS 550d | Baader astrosolar filter |  SW Black Diamond ED 80/600 | Flattener korektor SW 0.85 | Lacerta MGEN autoguider | Nikon action ex 10x50 cf binocular |

dragantimotic

da, uzeo sam ga na astroberzi od gospodina "draganz" , mala ispravka, nemam koliminator vec polarni trazilac , trazilac je 8x50 , barlov 3x, barlov 2x , plossl fully multi coated 9mm,15mm,25mm, motor sa komandama, adapterom,(kucnim i auto)+prenosni mali akumulator, adapter za kameru, kamerica, nemogu da nadjem koja je, i jos neki okulari.... sve u svemu, malopre se nebo malo rascistilo pa sam bacio oko na mesec, ZNACI, ODUSEVIO SAM SE :)))))

mravic

www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

mldmilan

prodajem teleskop TASCO d114-f500, star par godina ali slabo koriscen. kontakt na tel.0613002386