• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Prva radio-detekcija Sunca

Started by Nele, June 02, 2008, 04:40:43 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marino

nadam se samo da nas neces prestati izvjestavati o svom radu!

dobro, napravi kako mislis da treba...moja bi sugestija primjerica bila da zgotovis jedan clanak na temu (primjerice) radioastronomije sunca...sto je to, sto se promatra, na kojem podrucju EME, sto nam treba od opreme, kako to spojiti te kako biljeziti i obraditi reztultate..

po meni to ti ne bi bio preveliki problem, narocito stoga sto si zapravo vec napisao sve te informacije ali se u moru odlicnih informacija tesko snaci, a pokoja nedostaje...mislim da ce se i drugi sloziti s ovime

eto, a ti vidi kako tebi odgovara, mislim da s ovakvim pristupom ima sanse zainteresiraati ljude s foruma za posao a i poneko bi se iskustvo steklo, znas kako kazu, kada vidis da nesto radi covjek dobije volju za dalje

m

Vidulini Observatory

Danijel

Hehe, biti će biti, uskoro, Nele i ja pripremamo vam jedno iznenađenje, poslasticu, ali budite strpljeni ;D
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

Nele

Da, baš tako. Ali, da nastavimo :)

Danijel

Quote from: danijel on June 05, 2008, 02:07:27 pm
Hehe, biti će biti, uskoro, Nele i ja pripremamo vam jedno iznenađenje, poslasticu, ali budite strpljeni ;D


Eto, nakod detaljnih i dugih priprema završili smo s poslom i članak je gotov, možete ga odmjeriti sa svih strana, uključite zvučnike i uživajte ;D

Uskoro i na stranicama astronomskog magazina ;)
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT