• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Rekord....

Started by Miranda, August 29, 2004, 11:33:20 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Miranda

 Postavili smo novi rekord.....6 user-a u isto vreme.....krenulo je krenulo..... :D  

Miranda

 Da li ste primetili da je jutros bio 21 USER na sajtu u 6:30!? Sta je to bilo neko okupljanje a mene niste zvali......? :(  

Miranda

 Trecina foruma.....

Maxscope

 A da li ste takodje primetili da od 21 "usera" ni jedan jedini nije postavio novi topik niti se prikljucio nekoj postojecoj diskusiji na sajtu.
Ja bih radije video 20 aktivnih ucesnika nego 200 neaktivnih. Prema tome moze novi rekord biti i 100 "usera" u isto vreme, ali ako se niko od njih ne ukljuci na forum, onda kao da nisu ni bili.....  

Miranda

 Al mi nikako nije jasno odakle toliko USER-a na forumu u 6:37 ujutru!?

Maxscope

 Verovatno nisu odakle i ti sto bi se objasnilo vremenskom razlikom. Na primer  kada je kod tebe 6:30 ujutro, na zapadnoj obali Amerike je 9:30 uvece (mislim, jer me mrzi da proveravam Univerzalno vreme):-).  

Miranda

 Pa ne znam.....ako je tako onda..... :cheers: Samo neka napredujemo..... :)  

Miranda

 Izgleda da od kad smo imali 21-og USERA 17. oktobra u 6:30 ujutru, niko vise ne zeli da dolazi na forum.... :(  Ajde dajte neke zanimljive teme.....verujem da ih ima.....  

Sich

 Inace taj rekord koji smo postravili je bio mali brainstorming za moju glavu i (mislim) da sam provalio u cemu je fora.
Neko je dosao preko proksija i kako proksi odjednom koristi veliki broj korisnika. nekako se forumu ucinilo da su sve ip adrese povezane preko proksija na nasem forumu i eto 21 user :)
tako da je to ipak napumpano, stvaran rekord je cini mi se onih 6, ali bez cackanja u bazu nema vracanja onog, a i ovaj reyultat lepo stoji :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Miranda

 Pa kazem ja..... B)