• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Vanzemaljci ce nas videti kao...

Started by Sich, August 30, 2004, 11:16:01 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sich

"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Dule_smor


Miranda

 Zavisi koja rasa vanzemaljaca bude naisla na nas.... :P  

NeLeO

 Ma bicemo im jeftina radna snaga!  :unsure:  

Selenvid

 Vanzemaljci su dolazili i dolaze na Zemlju a neki su stalno na Zemlji:
"A Jakov otide putem svojim i sretose ga andjeli Boziji."

Dakle,ovi sto ih je Jakov sreo nisu ljudi, vec su sa (iz) drugog svijeta.

"A bijase tada divova na zemlji; a i poslije, kad se sinovi Boziji sastajahu sa kcerima covjecijim te im one radjahu sinove; to bijahu silni ljudi,od starine na glasu."

Niko jos nije rijesio ovo pitanje: ko su ovi sinovi Boziji koji su se zenili kcerima covjecijim?

Tri posjetioca sa neba koje Avram casti u svom satoru i odose od Avrama da zatru Sodom i Gomor.

"I kad Isus bijase kod Jerihona podize oci svoje i pogleda ,a to covjek stoji prema njemu s golijem macem u ruci.I pristupi k njemu Isus i rece mu: jesi li od nasih ili nasih neprijatelja?
A on rece:nijesam,nego sam vojvoda vojske Gospodnje,sada dodjoh.A Isus pade nicice na zemlju, i pokloni se ..."

"A kad se podize plamen s oltara k nebu,andjeo Gospodnji podize se u plamenu s oltara;a Manoje i zena njegova videci to padose nicice na zemlju."


Ima toga jos... :unsure:  

Miranda

 Ma dok ga ja ne vidim ispred mene....ne verujem! :rolleyes:  

Selenvid

 Vidi ovo:
"U jedan dan dodjose sinovi Boziji da stanu pred Gospodom, a medju njih dodje i Sotona.
I Gospod rece Sotoni:od kuda ides?A Sotona odgovori Gospodu i rece: prohodih zemlju i obilazih."
Miranda,bi li volio ovog vanzemaljca Sotonu da vidis svojim ocima (pazi sta ces odgovoriti,mozda ovo i nije sala)?  :unsure:  :lol:  

Maxscope

 .....OVDE SOTONA..........
.....ZVAO SI ME SELENVIDE......
...BOLJE DA JE SA RAZLOGOM INACE CU TE NA ROSTILJ.......
....A TAMAN SAM ZADREMAO MALO POSLE RUCKA.......ZZZZzzzzzzz...........
UZIEL,...UZIEL....NADJI MI ONOG NESPOSOBNOG GABRIELA I DOVEDITE MI TOG SELENVIDA, VANZIMALJCE I FOX MAULDERA..........
A KADA SE SAMO SETIM DA SAM SAGRADIO PIRAMIDU DA RASHLADIM PIVCE U NJOJ.....................................GLE SADA STA ISPADE OD TOGA...................
ZZZZZzzzzzzzz,...................  

Selenvid

 Sto se ljutite?Vi trazite vanzemaljce,ja navodim neke izvore.Ima cak i opis necega sto lici na kosmicki brod sa nekakvim tockovima!?
Uostalom, ne morate ni vjerovati.Shvatite da je to onda dio drevne naucne fantastike(samo oni spomenuti ljudi su bili realnost).

Sich

 Forum se bavi astronomijom i srodnim temama. Ja znam da takvo definisanje daje dosta slobode i subjektivnih granica ali Vidusa pretera ga sa citiranjem biblije :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Selenvid

 Ljudi,vi ovaj forum pretvoriste u crkvu.Postavili ste smjeske koje ne bi trebalo upotrebljavati,ogranicavate slobodu, razmijenu misljenja,razvoj misljenja i razvoj interesa, a ovo mjesto i dalje zovete kao mjesto za diskusiju!? Po vama treba samo pricati o onome sto smo zaznali iztudjih knjiga. Licno milsljenje ovdje je zabranjeno iznositi.Vase geslo je :ko ne misli kao mi,neka mu je anatema ( da se odvoji, tj.istjera). Vi se jeste ucahurili,ali ako se cahura ne probije, nece biti ni sarenog leptira.

Sich

 Da je zabranjeno iznositi misljenje, Visusa, ti ne bi uspeo da razvijes diskusiju sa preko 100 postova, diskusija se ogranicava na ono sto nije tema ovog foruma, tj. ako je nesto offtopic nije mu ovde mesto. A sto se tice razmene i razvoja misljenja, cini mi se da bi ti trebao biti malo otvoreniji, tj sklon si dogmaticnom ucenju. Zar nije tako, Vidusa?
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Miranda

QUOTE (Selenvid @ 11. Oct. 2004., 15:35)
Sto se ljutite?Vi trazite vanzemaljce,ja navodim neke izvore.Ima cak i opis necega sto lici na kosmicki brod sa nekakvim tockovima!?
Uostalom, ne morate ni vjerovati.Shvatite da je to onda dio drevne naucne fantastike(samo oni spomenuti ljudi su bili realnost). [/quote]
Naravno da ne verujem! Mislim da sam bio dovoljno jasan po tom pitanju!