• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

MESSIER MARATHON 2007.

Started by GENESIS, January 14, 2007, 12:11:53 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skyw@lker

Ne nisi razumeo - ti privatni razlozi nije svadja sa bilo kim ovde, vec jednostavno neki moji razlozi koji nemaju veze sa forumom, nesto u mom zivotu. Kada sam to lepo rekao Genesis-u on se zesce naljutio i poceo da me vredja. Jednostavno ne mogu da verujem da ima takvih ljudi koji cim im nesto ne odgovara odmah te napadaju i vredjaju. Necu da citiram poruke niti da navodim ceo razgovor. Nije ni vazno - kao sto rekoh svima, pa i Genesis-u zelim dobar provod i naravno vedro nebo.
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

GENESIS

Svi putnici sa kojima sam se dogovorio biće prevezeni na Letenku po dogovorenoj ceni.

Što se tiče nekih komentara želeo bih da kažem da postoji i druga strana medalje. Na te komentare neću odgovarati na forumu iz poštovanja prema drugima.

Srdačan pozdrav

stameni

Quote from: Skyw@lker on March 13, 2007, 12:24:25 am
Jako mi je zao sto necu moci da dodjem. Imam nekih problema privatne prirode koji nisu za forum. Genesis je bio "malo" neprijatan prema meni i uvredio me preko mejla ali sta da radim, visa sila! Samo molim za malo pristojnosti i razumevanja na forumu, sve moze da se resi normalnim razgovorom, nema razloga za uvrede koje necu ni da spominjem. Zeleo sam ovo javno da saopstim, jer ne zelim da se stvara atmosfera nepoverenja na forumu. Na ovom forumu sam jako dugo, poznajem Sasu i mnoge ljude odavde i uvek smo lepo saradjivali. Zelim da tako i ostane.

Lep provod vam zelim, svima i mnogo vam zavidim, mnogo mi se islo.  :'(


Ako hoćeš da te utešim, i ja sam bio u nešto zategnutijim odnosima sa organizatorom puta. Pitao sam ga šta me je zanimalo, nije odgovorio na pitanje. Probao sam da mu skrenem pažnju da (verovatno) greši, ostao je pri svome. Naveo sam mu nekoliko argumenata (koje i dalje smatram "jakim") -- bez efekta.

Onda sam ukapirao -- pa dobro, čovek sam to organizuje, i recimo da ima pravo da malo "zavitlava", možda hoće i da se malo "ugradi" ;) i odustao od dalje komunikacije u tom smislu. I super mi je... ;)

Elem, pričaćemo ti kako je bilo kad se vratimo :)

GENESIS

Pošto sam malo razmislio o svemu odlučio sam da odustanem od organizovanog prevoza na Letenku.

Nadam se da ćete naći nekog drugog koji ima više razumevanja za vaše zahteve.

Želim Vam da se lepo provedete na maratonu.


Srdačan pozdrav

Skyw@lker

Mnogo vam je nesto namcorast ovaj organizator, ne sme covek nista ljudski da mu kaze, a jos i ne prihvata nikakvo objasnjenje i opravdanje.  :)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Daphne

Ja dolazim na maraton pa makar isla peske...
Koliko sam shvatila bice nekih slobodnih teleskopa? To je sjajno posto znam da ce doci i nekoliko
znatizeljnika (kojima sam izreklamirala ovaj dogadjaj) koje ce zeleti da po prvi put zavire u cudesa
svemira.

Sasa

Pa uvek je bilo puno teleskopa.

Orion

Vi stali kod 13.marta a ja cekam da nesto kazete.Pa kako je bilo? :D

gucic

Bilo je kišno. I oblačno - sve dok vrač Nemanja Martinović nije ostao da se vrti oko svog TAL-a 110/800 i prizvao vedro nebo.
Što bi rekli u Ko to tamo peva - ovaj čovek je neuništiv!
Malo mu je falilo da pobedi...
Inače, bilo je super. Naročito me je obradovao dolazak ekipe sa ADRB. Stvarno znaju svoj posao..

Sasa