• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Vojadzeri i pioniri

Started by Dule_smor, September 15, 2004, 10:35:48 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Sich

 I jel postoji neko usaglaseno misljenje o ovom problemu??
zaista neocekivan problem.

verovatno neki trivijalan.
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Rufushi

 PROKLETSTVO! PIH! TISINA BRE! :-)) Ti sad meni dodjes "trivijalan". 3 puta pre spavanja:
Svet ima detalje
Svet ima detalje
Svet ima detalje

Eih, trivijalan. Pa to je misterija svemira! Hehehe, sad da je tu neki filozof mogao bi da kaze "a sta ako padne preko ivice suncevog sistema?" Pa, pao je zar ne?? Stupio u zonu u kojoj je nesto veliko, pa jos i nepoznato.

Oh po stoti put slusam onaj stari vic i opet mi je smesan... sa kokoskama... zove seljak naucnike da vide zasto su se nadule kokoske. uzme biolog kokosku i krene da je drmusa, cerupa, vice na nju i nista ne otkrije. dodje hemicar i udara injekcije, uzima uzorke i nista. dodje elektrotehnicar i paf kokoske u struju. i nista. dolazi fizicar, pogleda kokoske i ode. i nema ga danima, tek dolazi on i vice imam resenje! "moje resenje sigurno radi za sferne, nenaelektrisane kokoske u vakuumu!"

Sich

 Evo moram malo da branim fizicare. nisu oni tako komplikovani.

Kaze vic:

Postavi psiholog u cosku jednu lepu nagradu (da ne spominjemo sta, ali nesto veoma vredno truda :)) i kaze matematicaru, inzenjeru i fizicaru da li se slazu da ih postavi na fotelju i da stalno smanuje rastojanje fotelja-nagrada po pola. Matematicar odmah odustane, veli nikad nece stici do nagrade. Inzenjer nesto piskara i zakljuci da je matematicar u pravu i on odustane. Dok fizicar sav srecan, trlja ruke i seda fotelju. Kaze mu psiholog, pa jel si cuo matematicara i inzenjera, nikad neces stici do nagrade. Hehe, naravno da hocu, za sve realne situacije se koriste aproksimacije.

"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Rufushi

 Ah, lukavo lukavo....

Bas argument kakav volim.... :-))

Dule_smor

 rofl...ali kokoske rulaju:)...mogli bi da otvorimo jedan topic za geek viceve:)