• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Godine

Started by NASA, April 29, 2007, 09:49:17 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vicka

vidim ja da bi najbolje bilo sebe da umotam u cebence....i da se isporučim....  :o

ne bez sale....kupim dvogled...i? citam ja sve te tekstove ali tesko je da sam sve skapiras....  :(

buca

Quotevidim ja da bi najbolje bilo sebe da umotam u cebence....i da se isporučim....



pobedila bi za najlepsi teleskop eto sta bi bilo!!!!!xaxaxaxa

sale11472

Quote from: Vicka on July 10, 2007, 07:23:21 pm
vidim ja da bi najbolje bilo sebe da umotam u cebence....i da se isporučim....  :o

ne bez sale....kupim dvogled...i? citam ja sve te tekstove ali tesko je da sam sve skapiras....  :(


Kupis dvogled skines nesto literature za pocetnike sa neta (pominjao sam to vise puta procunjaj malo po temama) neku kartu neba, uvi se u cebence i gledaj u ono sto te zanima.....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Vicka

cunjala sam...a misliš da bih se snašla sa kartom neba....ne znam ni kako to izgleda...  :(

sale11472

Mislim!  ;D
Dakle probaj  ja bih licno poceo odavde http://www.scopemaking.net/hrv/observ.htm ;D

Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Vicka

uh.... detaljno nema sta....a nadjoh na netu neke cene....pa kaze teleskop 5.000,00...jel to ok?  ::)

sale11472

5 000,00 cega ???

Ako je dinara mozda za solidan dvogled  ::)
Ako je evra, dolara, funti.... e to je vec onda teleskopcina ;) i to ozbiljna.
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Vicka


sale11472

Sto  :'(
Pojavljivanje na Letenki bi ti razresilo mnoge dileme dakle nedolazak je bio greska ;), a za 5000 din moze da se kupi dobar dvoled kao odlican ulazak u astronomiju....
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Vicka

Sta je letenka jbt.....  :(

problem je u tome što je, kao i svima, i meni vreme kratko....i ne mogu da se udubim i tražim i čitam....ali svakako ti hvala na strpljenju i pomoći...  :-*

mmilan

Hehehe, jel se meni samo cini ili su oklop.com & zoki.com promenili nacin za reklamiranje? >:D
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Vicka

hm....šta ti to znači?  ::)

mmilan

Recimo da mi je poznato sa drugih foruma da oklop.com ima zanimljiv nacin za reklamiranje sajta :)

Za sada nema problema, sve je ok :)
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz

Vicka

hm...ne znam na kakvu reklamu misliš....ja radim kod njih i sasvim je logično da ću ih upisati u svoj potpis (pošto svog leptira nisam uspela da stavim) ....a ako ti nije teško, pošalji mi PM i objasni mi na šta tačno misliš...baš me zanima....

mmilan

Upao mi u oci potpis, mnogo pisanja u dve teme i email alert za obe teme :)
A par puta sam primetio da oklop ima originalne nacine za reklamiranje po forumima (mlad i neiskusan korisnik se odusevljava njihovim uslugama tehnickom podrskom, itd) U svakom slucaju, nevazno, da ne filozofiramo u ovoj temi

ps. Ne razumem ovo za leptira i potpis, ali posalji pp mozda moze da se resi
http://www.svetnauke.org/
Great people talk about ideas, average people talk about things, and small people talk about wine - Fran Lebowitz