• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Posao u NASA -- Da li je moguce?

Started by Orion, May 19, 2007, 10:15:14 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sale11472

E pa stvarno i definitinvo namerno neces da shvatis neke stvari ::)
Nauka gresi ali je sasvim svesna toga pa zato i postavlja visoke kriterijume za svoje dokaze otuda i proizilazi ono da kada se nesto u nauci zna onda se to ZNA, naravno novih otkrica ce uvek biti ali ce i stare stvari i dalje vaziti mozda ce eventualno biti manje opste ali ce i dalje vaziti za onaj skup uslova koje opisuju.

BTW moji postovi su tu da ih svaki posetioc ovog foruma procita a obzirom da ces ti TEK SADA poceti da ih citas onda mi je jos vise stvari postalo jasno ;D ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

r2d2

Pa ti kreni, rizikuj, sta te briga da li ces da uspes ili neces, po meni vazno je pokusati. Pazi ne znam apsolutno nista o tome kakve su ti sanse,a i ono malo sto znam je ovde procitano, i deluje frustrirajuce,
Ako nista barem ces posle mnogo godina da kazes sebi da si bar pokusao i nece te to izjedati u smislu: eh sto  nisam pokusao....  ..treba i srece, al i spustiti se na mesec 1969 uspesno i vratiti se je hrabrost, a  "sreca prati hrabre".
pozdrav

flintviking

Zasto obeshrabrujete coveka, ne ubijajte mu nadu...