• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Letenka 2007

Started by Toma B, June 07, 2007, 01:03:32 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ARider

Ja sam iz Bosanskog Novog (Novog Grada) to je mjesto pola sata udaljeno od Prjedora na samom sjeverozapadu Republike Srpske.

mravic

Ne znam odakle je Skywalker, ali ne ovaj forumas. Sasa verovatno zna, ajde Sasa, jel imas mail adresu da se kontaktiraju.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

ARider

Samo me zanima imali iko iz okoline Prijedora a da ide na Letenku.

gucic

Odakle je Dragan Papic? Jel on iy Prijedora? Ako jeste, ici ces sa njim. Da li ima voz ili autobus do Novog Sada iz tvog mesta? Ne brini, sve ćemo srediti. Važno je samo da ne propustiš Letenku.

Sasa

Da, Papic je iz Prijedora. Ne znam zasto nije dosao prosle godine. Raspitacu se da li dolazi.

ARider

Imali taj Dragan Papic E-mail da ga mogu kontaktirati.

Sasa

Papic ima mail, ali... pricekaj do sutra da ga nadjem negde na disku.

Sasa


ARider

Hvala vam momci pravi ste.
Vidimo se na Letenci ako bude srece.

sale11472

Evo ja vec vredno treniram za Letenku  ;D
Danas sam konacno pribavio sator, i celo popodne vezbam postavljanje istog, samo sad me je uhvatio mrak pa cu morati da ga pakujem pod svetloscu bandera ::) ko kaze da je light polution neupotrebljiv ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Sasa

A znate li da je u planu i Starcraft turnir?

Nenad

Pozdrav svima
I ove godine dolazi ekipa iz Valjeva, ovoga puta u vecem broju

Sasa

Odlicno. Pripremite se za nebeska posmatranja i za dva kviza!

NASA

jedno pitanje-posto mi isli mozda ja i mama-a nemamo prevoz kako da dodjemo do Letenke? ???

Sasa

Svake godine od Skupstine grada (odn. od GSPa) dobijali smo autobus za prevos do Letenke od NS. Molba za tu uslugu je podenta i ove godine (prosle nedelje) - cekamo odgovor.