• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Problemi sa sajtom

Started by Skyw@lker, September 06, 2005, 01:38:54 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Skyw@lker

 Danas mi "Astronomski forum" nije izgledao kao i ranije, pojavili su se topic-i sa recjom "hacked" sto me je "najezilo"... Jel postoji ovde neko glavni i odgovrni za ovaj sajt? I da li mogu lepo da se izbace i "banuju" clanovi koji ometaju rad sajta i ostale clanove foruma sa raznim "teorijama" koje nemaju veze ni sa stvarnoscu a kamoli sa Astronomijom i temama vezanjim za nju...
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

 Astronomski forum ima tri admina
sich- na odmoru
sasa- nema vremena
virtus- osoba koja hostuje sajt i koja je dila samo jednom na forumu.

Kukao sam i molio da sasa prebaci Teoriju u astroclub, da obrise postove koji vređaju članove itd. Saša ili nema vremena ili ne zna kako to da uradi. Neko je provalio virtusov password i promenio naziv foruma i dodao još jedan forum. Ne znam koja je procedura da se ukloni admin. Ali Saša će morati da poradi na tome.

Skyw@lker

Hehehe izgleda su  se vratili sa odmora! Danas vidim da je forum dobio nov "izgled" koji mi se bas dopada!  8)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

Djorvoz

Neću se skoro navići na ovaj "izgled".

Sasa

Sto se tice odrzavanja ovog foruma ovko stoje stvari.

Ukoliko bih ja nesto radio na forumu (sem da napisem neki odgovor) moglo bi se desiti da izbrisem ceo forum :) OK, naucio sam, silom prilika, kako se neko moze iskljuciti sa foruma, ali nemam puno vremena za ostale lekcije oko foruma.

2. Sem toga, nije dobro da neke stvari istovremeno rade dve osobe. Zbog toga je glavni gazda Sic. E sad, do sada nije bilo problema kada gazda negde ode, a ne javi se. Od sada ce to izgleda morati da radi.

3. Virtus ima svog posla. On je obezbedio prostor na serveru i postavio forum. Opet, znaci, ostaje Sic da radi.

4. Ukoliko treba da postavimo jos kojeg administratora, mozda za pojetine teme, onda to treba da uradi - ko? Pa Sic :P

Sich

Evo ga, Sich se vratio.
Novi forum, phpBB, bice malo dostimavanja ali polako
prvo da se upoznam sa novonastalom situacijom pa cemo da malo sredimo ovaj nas forum

e da, "gazda" se javio kad je isao ali je to sasa zaboravio
ono sto mi sad pada na pamet to je da cemo postaviti moderatore za svaku sobu
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

sashastar

Napred sich spasavaj situaciju

stefan


gucic

Ako ti kazemo moracemo da te ubijemo. :D
Sasa i Sich su gazde. Zasto? :!:

vanillasky

KO VIDI GAZDINO LICE UMRECE U NAJGORIM MUKAMA !!!

vanillasky

Nego gazde , da li ste dodali jos koje mesto za cifre jer ce sashastar da probije granice sa svojim postovima. Dolazi do cetvrte cifre
amazing  :shock:   :P

Skyw@lker

Daj Sashastar uspori malo!  :D  Uskoro cemo morati da uvedemo novi termin za tvoje postove: "hyper-tread"  8)
"Covek zivi u konacnom svetu, ali njegova masta ne."

sashastar

Mislim da bi naziv "FINAL FRONTIER" odgovaralo  :D