• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Ajde da vidimo nesto

Started by Sich, November 01, 2004, 09:10:10 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Miranda

QUOTE (AstroTeta @ 8. Jan. 2005., 10:07)
Miranda...
E neću sada da se ispišem...poslije ovoga...svaka ti je zlatna...
i to mislim najozbiljnije...a ti misli šta hoćeš :D ...a mogao bi malo i da razmisliš i bi li se  na Forumu moglo nešto da uvede što bi na to ličilo..."OSNOVNA ŠKOLA"...gdje bi  mogli "osnovci", da se drugačije osjećaju... i dalje će ostajati u školama dve tri strane geografije...ne očekuj to od škola...
samo malo razmišljanja...

AstroTeta [/quote]
Hehe....trebalo je mnogo ranije da uocis post..... :) Mozda i jesi ali.....?

Nexus 6

  B) Pa evo i ja se prikljucujem pozivu, i kao novi korisnik, sam se prijavio...pratim casopis vec neko vreme ali nisam na interentu zalazio u te vode ali evo me sada... ;)
Odlicno je ovde sve...forum...je super...puno toga zanimljivo....svakako !!!
Eto za prvo javljanje toliko... :D  

AstroTeta

 
QUOTE (Miranda @ 8. Jan. 2005., 13:58)
QUOTE (AstroTeta @ 8. Jan. 2005., 10:07)
Miranda...
E neću sada da se ispišem...poslije ovoga...svaka ti je zlatna...
i to mislim najozbiljnije...a ti misli šta hoćeš :D ...a mogao bi malo i da razmisliš i bi li se  na Forumu moglo nešto da uvede što bi na to ličilo..."OSNOVNA ŠKOLA"...gdje bi  mogli "osnovci", da se drugačije osjećaju... i dalje će ostajati u školama dve tri strane geografije...ne očekuj to od škola...
samo malo razmišljanja...

AstroTeta [/quote]
Hehe....trebalo je mnogo ranije da uocis post..... :) Mozda i jesi ali.....?[/quote]
Možda i jesam...no sam mislila da sam usamljen slučaj...osim, što sam zaključila,da sam izgubljen slučaj...
sigurno ćeš se složožiti samnom,ovaj put... :D

AstroTeta

Miranda

 Da slazem se.....oko usamljenog slucaja....  :)  

Sich

QUOTE (Nexus 6 @ 22. Jan. 2005., 10:11)
B) Pa evo i ja se prikljucujem pozivu, i kao novi korisnik, sam se prijavio...pratim casopis vec neko vreme ali nisam na interentu zalazio u te vode ali evo me sada... ;)
Odlicno je ovde sve...forum...je super...puno toga zanimljivo....svakako !!!
Eto za prvo javljanje toliko... :D [/quote]
Sto bi se reklo u ovakvim prilikama, dobrodosao :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Nexus 6

  :rolleyes: BOLJE VAS NASAO !!!  ;)  

vanillasky

  Da se vratim na pocetnu temu. Mene bi licno najvise interesovalo na forumu astrofotografija znaci nesto kao tips and tricks zatim astroevents i normalno saveti za sve ove oblasti. Mislim da se ljudi sve vise i vise upucuju u astronomiju, a veliki udeo tome ima i Vas casopis, tamo sam i ja prvi put procitao za ovaj forum. To je moj predlog.
 Thanks

Bobo

 Bok!

Evo i mene ovdje prvi puta, nakon sto sam vidio da postoji ovaj thread na www.astronomija.co.rs. Evo u attachmentu fotografija Mjeseca - mislim da ju Sasa nije bio stavio na web.

Sasa

QUOTE (Bobo @ 30. Jan. 2005., 10:54)
Evo u attachmentu fotografija Mjeseca - mislim da ju Sasa nije bio stavio na web. [/quote]
Kako da nije. Jeste jos prole nedelje, evo ovde: http://www.astronomija.co.rs/razno/ad/besk...nuar/160105.htm  

Bobo

QUOTE (Sasa @ 30. Jan. 2005., 19:27)

Kako da nije. Jeste jos prole nedelje, evo ovde: http://www.astronomija.co.rs/razno/ad/besk...nuar/160105.htm [/quote]
Da stvarno..sorry, zaboravih  :(  

marino

QUOTE (Bobo @ 30. Jan. 2005., 10:54)

Evo i mene ovdje prvi puta [/quote]
ee..bobo..zivio!
nego, daj i neku svoju fotkicu sa pocetaka tvoje astrofotokarijere, nemoj tako u glavu, odmah na prvom postu;))

m
Vidulini Observatory

Bobo

QUOTE (marino @ 30. Jan. 2005., 21:55)

nego, daj i neku svoju fotkicu sa pocetaka tvoje astrofotokarijere, nemoj tako u glavu, odmah na prvom postu;))

m [/quote]
Haa..ok..evo onda prve astrofotke..sa prvog JSP-a ikada! Evo nasao sam i datum: 8.3.1997. :)

marino

QUOTE (Bobo @ 1. Feb. 2005., 05:21)
evo onda prve astrofotke..sa prvog JSP-a ikada! Evo nasao sam i datum: 8.3.1997. :) [/quote]
aa..ubio si me..;)
idem poradit na astrofoto;)
zivio;)

m
Vidulini Observatory

stefan

DA SE BACIMO NA MARKETING :?: