• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Kako naručiti stare brojeve Astronomije... a i nove?

Started by ikalo, July 27, 2007, 03:43:01 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ikalo

Ja živim u Banjaluci, i kako mi je zaposlenje menadžerskog tipa, jako malo vremena se krećem po istoj. Ali ne vjerujem da ima Astronomija da se kupi kod nas na kioscima.

Moje pitanje je, da li mogu da se naruče stari brojevi, a i inače pretplata na Astronomiju i plati recimo Viza karticom?

Ikalo

Sasa

Moze se naruciti Astronomija u BL. Napisi sta zelis od Astronomije da narucis i uskoro ce ti stici odgovor kako to da uradis. Najjednostavnije je da pismo napises iz Astronomskog magazina.

vm27

I ja sam zainteresovan za stare brojeve (posto pretpostavljam da se novi mogu kupovati na kioscima). Mozete li mi reci gde, kako i kome da pisem (moze li u vidu e-maila) da bih porucio stare brojeve (kupio bih sve koje imate) ili bih mozda mogao doci direktno u redakciju da kupim stare brojeve magazina.
Hvala.

Marko

Sasa

Oni koji dodju u redakciju najbrze i najeftije ce moci da dodju do brojeva koji ih interesuju.

Ostali mogu da nabave Astronomiju i putem pretplate (tako mogu da naruce i neki stari broj). Informacije opretplati se nalaze ovde http://www.astronomija.co.rs/astronomija/narucite.htm

Za sve blize informacije imate telefon br. (021) 493 456 i e-mail adresu astronomija@astronomija.co.rs.