• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

ZRENJANIN

Started by vanillasky, November 10, 2004, 02:30:33 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vanillasky

  Zamolio bih ikog ako zna neku informaciju da li u Zrenjaninu postoji neko udruzenje i kako se moze stupiti u kontakt sa njima. Thanks

clear Skies  :blink:

SrdjanP

QUOTE (vanillasky @ 10. Nov. 2004., 02:21)
Zamolio bih ikog ako zna neku informaciju da li u Zrenjaninu postoji neko udruzenje i kako se moze stupiti u kontakt sa njima. Thanks

clear Skies  :blink: [/quote]
Naravno da postoji. Tolika varoš a da nema astronomski klub.  <_<

Astronomsko društvo "Milutin Milanković" uspešno radi već više od 7 godina. Nadam se da će u nekom o sledećih brojeva Astronomije biti koja reč o nama. Zapravo, Saša taj članak čeka od prvog broja, ali eto.. uskoro.   :)

Email za kontakt i info je srdjanp@ptt.yu

Pozdrav!

Dule_smor

 Hmm, kad vec pricate o tome, jel ima neko ad i u smederevu?

Gugi

Quote from: "SrdjanP"
Naravno da postoji. Tolika varoš a da nema astronomski klub.

Astronomsko društvo "Milutin Milanković"...


Znate li gdje je rodjen MILUTIN MILANKOVIC?

Gugi zna gdje mu je rodna kuca ali, glupavko, nije snimio tu kucu i spomen plociu na kuci koja SAMO STO SE NIJE SRUSILA! Nitko od 1990. ne vodi brigu o toj kuci....U tom mjestu mi je tetka zivjela.
Kad mi se pruzi prilika, fotkat cu tu spomen plocu i to s radoscu!

SrdjanP

Quote from: "Gugi"
Znate li gdje je rodjen MILUTIN MILANKOVIC?

Kad mi se pruzi prilika, fotkat cu tu spomen plocu i to s radoscu!



Dok ti se ne pruži prilika evo naše slike rodne kuće Milutina Milankovića. Sramota do neba. Kuća se mora srediti i pretvoriti u moderan muzej, kakav Milanković i zaslužuje.

www.mfa.edu.yu/slike/mmkuca.jpg

Gugi

Quote from: "SrdjanP"
Quote from: "Gugi"
Znate li gdje je rodjen MILUTIN MILANKOVIC?

Kad mi se pruzi prilika, fotkat cu tu spomen plocu i to s radoscu!


...evo naše slike rodne kuće Milutina Milankovića...


BRAVO MAJSTORE! PUN POGODAK!
Vjerovali ili ne, kao klinac sam se motao po dvoristu te kuce...Vazda je bila napustena, ili ako je ipak netko tamo i zivio, nije vodio apsolutnu brigu o kuci.
Kuca je u mjestu DALJ kod Bogojeva, ulica se zove REPUBLIKE (HRVATSKE)a dvije kuce od nje je zivjela moja tetka dok je bila ziva...Spomen ploca nalazi se sa druge strane, dakle u ulici REPUBLIKE, crna ploca je u pitanju i sjecam se da se vrlo jasno spominje tko je bio on i sto je ucinio za zivota.

Ceca:)

GLedajte ja sam iz Dalja kuća je obnovljena i prelepa je odavno se vec vodi briga o tome i daje se do znanja da je to bio veliki covek ... samo standard na kući se nalaze natpisi ubij srbina i jebo vas Milutin jer postoje neznalice i oni koji ne cene rad i trud nekog coveka .. ono slike imate na netu mada vec znate verovatno so....