• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Banovi i upozorenja

Started by mmilan, August 12, 2007, 12:10:28 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

data

cao forumasi bas sam sad procitao u vezi vredanja takve treba odmah iskljuciti sa foruma i ne dozvoliti im nikakav pristup forumu nema smisla pa nije ovo fubalska utakmica  da se vredamo itd..pozdrav od date.

flintviking

Dragi forumasi AM

Jedini razlog zbog koga se javljam na forumu, pre 10. novembra, za kada sam rekao da cu se vratiti, jeste taj da uputim zvanican zahtev moderatorima da izbrisu moj profil jer ne zelim vise da ucestvujem u radu foruma.
Razlog tome je nevidjena hajka koja je na mene izvrsena, pa sam smatrao da ako sam tolika smetnja, red je da se povucem i da se vise na forum ne vracam.
Na stranu to sto je ovde javno izreceno nekoliko lazi o meni, na stranu to sto se i na drugim forumima radi isto...
to jest ljudi odavde idu tamo i opet me napadaju bez ikakvog razloga,... (zadnji primer forum ADRB), ja nemam nameru da bilo kome odgovaram jer nema svrhe a ionako bi moji postovi bili obrisani.
Koliko vidim ja sam bio tema i u protekla dva meseca koliko me nije bilo, iako nisam napisao nijedan post.
Takodje se ne secam da sam ikoga ovde uvredio, ali dobro ako tako kazu nema problema... ja bih voleo da se licno jave i kazu ti koji su uvredjeni, ja bih im se izvinuo.
Da skratimo pricu, ionako nema svrhe, ja vam zelim lepu zabavu ovde, ali bez mene posto kako mi kazu
,, nas dvadesetak ne zelimo da te vidimo ovde....,,
Dakle ovo je zvanican zahtev da se moj profil ukloni, ali neka teme ostanu ako je moguce, i ako je
moguce da i ova moja poslednja poruka ovde ostane, ako ne trazim previse.
Lep provod, a ko zeli da me kontaktira, od starih prijatelja sa foruma ima mejl, koji je uostalom i javan, i ima ga u nekim postovima....
Pozdrav svima

cosmostar

S obzirom da je ovaj forum privatizovan, i da se fura neki lazni elitizam, mi laici se povlacimo.
Pa molim obrisite i moj profil.