• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

NASA skriva postojanje života na Mesecu?

Started by vmiro, November 02, 2007, 08:29:03 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vmiro

Evo jedne zanimljive vijesti sa Serbiancafe-a:

http://www2.serbiancafe.com/lat/vesti/21/41622/

Hm, ne znam bas koliko ovo ima smisla i da li su izjave doticnog gospodina tacne, ali...malo je glupo da je neka napredna (s obzirom da su imali tehnologiju za upravljanje gravitacijom) civilizacija obitava na mjesecu a da nikakve tragove nije ostavila na zemlji...doduse mozda i jeste...mozda smo mi dio nekog njihovog eksperimenta.... :)

r2d2

pa nije lose ako se to govori u cilju popularizacije NASA-e,i licne samoreklame na malo neformalniji nacin...
Daklen sad mi je jasno dakle oni specijalni vanzemaljci iz okline Nisa

sale11472

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Vazemaljci, ruševine, napredna tehnologija, još naprednija nauka..............
I sve to NA MESECU koji nam je dostupan, i u sred hladnog rata Amerikanci prekidaju program putovanja na Mesec,.......

I koliko parče mozga normalnom čoveku treba izvaditi pa da poveruje u ovakvu pričicu >:( >:( >:( >:(

Mislim u vreme kada su rusi bili raspoloženi da na svoje trupe na manevrima bace bojevu atomsku bombu, kada su ameri sipali pare vojsci ne lopatama nego bagerima, da je u takvo vreme otkriveno bilo šta slično odavno bismo imali ne smao baze na Mesecu nego verovatno i jedan do dva Mesečeva rata ::)

No ljudima je ovakvim pričama uvek bilo najlakše izbiti pare iz džepa ::)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

sashastar

Najbolje je zaobilaziti ovakve teme jer zaista predstavljaju...............

data

covek smislio  pricu da zaradi koji dinar dok ima ovaca bice i vune, sto to nije pre rekao nego se sada setio nakon toliko godina sve su to spekulacije.