• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Problem sa slikama

Started by abrasax, January 28, 2008, 11:15:05 am

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

abrasax

Ne vidim ikonice, logo, banner, smajlije...

sashastar

Forum normalno funkcionise.
Nesto kod tebe nije uredu

abrasax

Pa to i ja kontam. Ali sam mislio, ako neko zna kako to da ispravim?

sashastar

Pokusaj da nades bilo koji forum na NETu pa vidi da li i tamo se pokazuju isti problemi.
Bez obzira da li si clan doticnog.
Ili pokusaj da se odjavis sa ovog foruma pa se ponovo prijavi.


sale11472

Kog provajdera koristiš, tj kako tije podešen proxy mislim ja sličan problem imam sa posla ali ne i od kuće, ALI interesantno je da se to dešava samo i jedino sa Astonomijinim sajtom i forumom..
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

mravic

Kod mene sajt radi besprekorno ali slike sa foruma ne vidim vec duze vreme
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sashastar

Da li vam se prikazuje slika





mravic

Meni da, ali neke ne vidim, mozda drugi okace sliku na drugaciji nacin.
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

sashastar

Moze da zavisi i od mesta gde se upload slike stavljaju.

Sasa

Neki problem postoji ali ne znam koji. Danijel... zaboravio sam odakle je, kaze da na poslu ne vidi slike AM, a kod kuce vidi.

Gde si Atilaaa!

sale11472

Čipa i ja se trenutno na Tajdovom sajtu raspravljamo o društvenom uređenju Federacije u Star Treku tako da ništa od opravki ;D ;D ;D ;D ;D

Pazi ono što mene čudi i to baš jako je da meni od kuće sve fercera ko podmazano a sa posla ni sajt ni forum. E sad ono što me čudi je da na poslu pristupam iz Telekomove mreže a od kuće opet preko Telekomove mreže tj preko mobilnog telefona (da da gprs/3g kako kad :P :P :P ) doduše izgleda da su pitanju različiti proxyji prekokojih to ide pa to može da bude problem. No čudno je da se to dešava samo sa Astronomijom npr photontide forum radi odlično iako koristi isti engine tj simple machines forum.......
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Danijel

Quote from: Sasa on January 28, 2008, 11:40:15 pm
Neki problem postoji ali ne znam koji. Danijel... zaboravio sam odakle je, kaze da na poslu ne vidi slike AM, a kod kuce vidi.

Gde si Atilaaa!


Da, kada sam na poslu nema niti jedne jedine slike, ni na forumu, ni na AM siteu. No, s posla ne vidim niti svoj site (Zvjezdarnica). Kada se spajam od kuće, vidim sve slike i grafike na AM siteu, gotovo sve ovdje na forumu (tu i tamo se ne vidi poneki avatar) ???
Spajam se iz Hrvatske (T-com).
ZVJEZDARNICA APOLLO
SW MAK 127/1500 | NEQ6 Pro GoTo | Celestron 11" SCT

abrasax

Kad sam u Vrbasu radi dobro. Ali pošto studiram u novom sadu i nemam pc ovde, idem sa fakultetskog pcja. Svi ostali forumi rade dobro sem jednog. Pogodite kog.

Pavdu

Ja koristim Linux i Firefox i meni je sve OK.
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

r2d2

Imao sam slican problem:kuci sve radi, a na poslu moram da skinem sliku pa da je prebacim negde na hd i tek onda mogu da je vidim. Problem je bio u fairvolu koje neke skripte tumaci kao maliciozne, probaj za trenutak da iskljucis fajirvol pa ako to pomogne konfigurisi ga da bude svaka opcija dozvoljena za www.astronomija.co.rs.
Pozdrav