• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Off-topic podforum. Da ili ne?

Started by Sich, February 10, 2005, 08:36:55 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sich

 Ok, jasno o cemu je rec.
Medjutim, ako dodje do otvaranja takve sobe, u njopj nece biti dozvoljeno sve i svasta.
Napravicemo neka pravila, pa zato ih predlozite. Zasto pravila? Cisto da se taj podforum ne bi pretvorio u puko chatovanje. Podrazumeva se je potrebno da se u svakom topiku nadje po koja zanimljiva informacija.

Pa da cujemo predloge, sugestije, komentare....
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

vanillasky

  Sich, jedino sto bi ja zabranio u tom podforumu jeste vredjanje i prepucavanje clanova. Mislim da je i chat izmadju clanova o.k. za svaki forum. Tako cemo se bolje upoznati. Zar ne ?
Evo ja radim na lokalnoj televiziji u Zrenjaninu i hteo bi da pozovem Srdjana da gostuje u jednoj emisiji pred Messier maraton na Letenci. Nadam se da ce se odazvati i da cemo sa tim upoznati vise nase sugradjane sa tim okupljanjem.
Hteo bih i da pozovem sve ostale kao i tebe Sich ako ste zainteresovani za tako nesto. Pazi televizija i nije bas neka ( a kakva bi bila lokalna televizija :) ) , ali nema veze treba ljude sto vise informisati.

 OFF TOPIC  YEEEEESSSSSSSSSSSSS

clear Skies

Dule_smor


NeLeO


luna

 Mislim da bi ovde trebale da budu teme iz svih oblasti prirodnih nauka,jer smo svi mi ,ako se ne varam, astronomijom poceli da se bavimo pokusavajuci da otkrijemo ko smo mi i zasto smo ovde itd..Time se u principu bave sve prirodne nauke.Ako moze i mali osvrt na spiritualno i ja bih bila potpuno zadovoljna.Samo da vise ne bude svadje oko astrologije  :D  

Dule_smor

 Luna je upravu, znaci mogao bi neki podforum o prirodnim naukama i naucnim novostima ili tako nesto.

NeLeO

 -evo neznam kako da se nazove pod forum ali namena bi mu bila "Za teme koje ne spadaju ni u jedan od ostalih foruma,a na neki nacin mogu biti zanimljive ostalim korisnicima."

vanillasky

  znate kako bi ja nazvao taj pod forum ako se slazete ?

   ASTRO JUNKYARD

sto da ne  :D  

AstroTeta

 
QUOTE (Dule_smor @ 12. Feb. 2005., 15:03)
Luna je upravu, znaci mogao bi neki podforum o prirodnim naukama i naucnim novostima ili tako nesto.[/quote]
Taman se ja bila složila s tobom, po ovom pitanju,onako kako si se ti  složio sa vanilom...sto bi rekli da TREBA...a slažem se ja i sa ovim sto rece Luna, a vidim da se i ti slažeš...samo mi nije više jasno...da li si ti odstupio od onog vidjenja ranijeg?...ili ti fali još i ono slovo i?...da bi bilo poželjno imati i tako nesto na Forumu...ovo pitam samo,da bi mogla da se s tobom složim u cjelosti...

Da budem jasnija i da se uozbiljim. :D ..ja mislim da treba imati mjesta za obadvoje...ali da to ne treba ići zajedno...jer ovo sto predlaže Luna je ozbiljna tematika, barem onako kako ja to vidim i tako bi joj trebalo i pristupati...a ovo o čemu se ovdje i govori,bilo bi neko sokače, gdje može da se svrne kad se smorimo od ozbiljnih tema...(ne mora biti birtija,al' da ima nedje da se malo šjedne i koja prozbori) :D ...samo moje vidjenje na postavljenu temu...

AstroTeta



 

Dule_smor

 Pa najbolje onda 2 foruma, jedan ozbiljan za naucne novosti i jedan off-topic.

Sich

 Ma za sada za naucne novosti moze da posluzi i ovaj forum
http://www.astronomija.co.rs/forum/index.php?showforum=11
a i svi ostali po  malo. Vesti se uglavnom objavljuju na AM-u, ovde bi se moglo diskutovati o njima

A nov forum gde cemo da pisemo samo nove vesti, zasad ne. Ma ko ce da komentarise tolike vesti :)

inace slazem sa ovim

Quoteevo neznam kako da se nazove pod forum ali namena bi mu bila "Za teme koje ne spadaju ni u jedan od ostalih foruma,a na neki nacin mogu biti zanimljive ostalim korisnicima."
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

NeLeO

 uuuuuuu,znam kako da se nazove novi forum!   "BLACK HOLE" ILI "CRNA RUPA" B)  

AstroTeta

 19 user(s) active in the past 15 minutes
18 guests, 1 members 0 anonymous members
AstroTeta
Show detailed by: Last Click, Member Name  
Board Statistics
Our members have made a total of 1 885 posts
We have 108 registered members
The newest member is Jozef K
Most users ever online was 26 on 19. Feb. 2005., 05:55

AstroTeta

AstroTeta

 26 user(s) active in the past 15 minutes
25 guests, 1 members 0 anonymous members
AstroTeta
Show detailed by: Last Click, Member Name  
Board Statistics
Our members have made a total of 1 886 posts
We have 108 registered members
The newest member is Jozef K
Most users ever online was 26 on 19. Feb. 2005., 05:55

morala sam da se vrćem...dok reče vaška... :D

AstroTeta

Djorvoz

 Konačno je zaživeo! ovo treba proslaviti otvaranjem dva podforuma ;)