• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Off-topic podforum. Da ili ne?

Started by Sich, February 10, 2005, 08:36:55 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Joca

 
QUOTE (NeLeO @ 19. Feb. 2005., 01:38)
uuuuuuu,znam kako da se nazove novi forum!   "BLACK HOLE" ILI "CRNA RUPA" B)[/quote]
E Mimi Mimi opet si pio..  ;) enivej, super ideja

NeLeO

 -ma jok,ja nepijem dok surfujem!  :rolleyes:

P.S:Joco dobar ti je clanak u Astronomiji citao sam ga!

vanillasky

  Evo kako na jednom dobrom forumu postoji i dosta posecen topic:

Totally Off Topic
Anything you want to talk about that isn't directly related to space.

Topics   541     Replies   8563

Sich

 Pa nije cudno da si skoro uvek off-topici najpuniji svega i svacega, ipak je cavrsljnje lakse od bilo kakvog smisaonog pisanja.
Takav podforum cesto predje granicu, stoga ipak nov podforum nece biti "total off-topic"
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Sich

 za koji dan ubacujemo neki varijaciju off-topic podforuma...
stay tuned...
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

Djorvoz

 Molim samo da mi se objasni kako se quote-uje. Meni nece da napise koga sam quot-ovao

Dule_smor

 kliknes quote dugme u gornjem desnom uglu posta koji citiras

Djorvoz


Dule_smor


Djorvoz

 Ceo je forum zamro tako da nema potrebe za ioff-topic podforumom.

Dule_smor


Djorvoz

 Onda bi se ovaj forum pretvorio u ono sto se pretvorio i elitesecurity. moje je misljenje da treba napraviti hijerarhiju foruma. Da se naprave stepeni i da clanovi odlucuju o prijemu cnovih clanova u svoj stepen. Ali takodje da clanovi viseg stepena ucestvuju u forumuma nizeg stepena. To bi novije clanove "poteralo" da se  aktiviraju.
To je malo komplikovano.
Treba otvoriti forum za totalne pocetnike gde mogu da postave pitanje iz astronomije koja su tipa "ono sto ste hteli da pitate a niste imali koga" To zaheva vreme ali i daje rezultate.
U suprotnom ovo ce uvek biti polumrtav lokalni forum.