• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

slobodno vreme

Started by vanillasky, February 17, 2005, 09:26:25 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vanillasky

 Izgleda da ja imam najvise slobodnog vremena ili sam bas dosadan. Moracu da napravim sam svoj forum gde cu postovati sam sebi.  :(  :(  :(  :(


Djorvoz

 Nemoj biti tužan evo možeš i ovde da postuješ samom sebi :)
O čemu bi pričao? evo ja hoću da upišem astrofiziku a ne mogu da nađem nikog da me malo posavetuje. :(

vanillasky

  Ej  <_<  ovo je moj topic i nemoj da postujes ovde.
 :D  :D Nemogu ti nikako pomoci oko saveta za astrofiziku ali se nadam da ce ti neko na ovom forumu pomoci jer kada potpisuju svoje clanke u magazinu svi su naucnici, prema tome AJDE NAUCNICI POMOZITE DJORVOZU !!!
   

Sich

 I ja cu malo da postujem ovde,
prvo cisto da napomenem da ovaj topic leti na svoje pravo mesto

inace nemoj da otvaras nov forum, ako oces bas da pises bolje pocni da pises knjigu, iz astronomije naravno :)
"The only thing standing between me and total happiness is reality." - Douglas Porter

severnoNebo

 djorvoz,

pre nego sto upises astrofiziku zapitaj se od cega ces da zivis kada diplomiras. ja sam hteo da upisam astronomiju, ali sam se opametio na vreme. astronomija mi je ostala kao hobi.

vanillasky,

imam nameru da opet postujem svoje astronomske radove (silke koje-cega) ali nikako da se nebo razvedri i da malo otopli. mada posto koristim digitalnu kameru hladnoca je dobrodosla.

vanillasky

  severnoNebo ti si moj covek. Ja isto cekam da se razvedri.

Djorvoz

 Na svu sreću moji roditelji su uspeli da mi obezbede nešto "kapitala" tako da mi neki privatan biznis ne gine ako ne budem ostvario Plan.

Bobo

QUOTE (vanillasky @ 17. Feb. 2005., 21:17)
Izgleda da ja imam najvise slobodnog vremena ili sam bas dosadan. Moracu da napravim sam svoj forum gde cu postovati sam sebi.  :(  :(  :(  :( [/quote]
IMHO, ovi forumi su vrlo nespretni. Vise volim newsgrupe i mailingliste. Automatski se skidaju poruke i covjek moze na miru odgovarati na poruke i kada je offline..sve je arhivirano na kompu..a ne ovo da moras odgovarat u blesavom browseru  :(

Ah, staces, to valjda pase novim internet generacijama..