• Welcome to Forum Astronomskog Magazina. Please login or sign up.
 

Novi član....

Started by sale11472, April 14, 2008, 10:39:25 pm

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sale11472

April 14, 2008, 10:39:25 pm Last Edit: April 15, 2008, 01:31:11 am by sale11472
Evo tek sad primetih da smo danas dobili novog člana za koga sam nekako skoro pa siguran da će obogatiti ovaj forum, pa kako nemamo ni temu gde bi se novi predstavili a niti mesto gde bi im mi "stari" poželeli  dobrodošlicu reko da otvorim ja jednu.
Eto Vid ima i tu čast da mu u ovoj temi prvome poželim(o) dobrodošlicu ;D ;D
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

Pavdu

I ja kažem.

Dobrodošao, Vid!  8)
Argue for your limitations, and sure enough they're yours. (Richard Bach)

branexer

Pozdrav! Evo ja posle, čini mi se, dve godine posećivanja ovog fantastičnog sajta odlučih da se učlanim na vaš forum i nadam se da ću se dobro 'uklopiti'. Zovem se Brane i stanujem u Novom Sadu. Volim astronomiju zato što je tako komplikovana, tajanstvena i istovremeno lepa. Znanja iz ove oblasti imam jako malo, pročitao sam nekoliko knjiga i obilazim sajtove na ovu temu. Dakle- malo znam, ali imam nameru da od vas mnogo toga naučim i nadam se da će te mi u toj nameri pomoći. Toliko od mene za sad i hvala!

mravic

www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk

Predrag

Dobro dosao! Na ovom forumu stvarno mozes mnogo da naucis, a takodje da pitas sve i da na sve dobijes odgovore! A naravno da nije jednostavno, jer je astronomija, ako moze da se kaze, vrh nauke! Zato sto su ovde ukljucene sve prirodne nauke i njihovi zakoni! U dve reci, preterano zanimljivo!
"Somewhere, something incredible is waiting to be known." - Carl Sagan

Daphne

Dobro nam došao  :)
Slobodno pitaj sve što te zanima, svi ćemo ti pomoći koliko god možemo.
I naravno, uživaj u najboljem astronomskom internet magazinu  ;)

Kizza

Takodje Veliki pozdrav za novog clana!Mozda neces dobiti odgovore na sva pitanja ali da ces probuditi mastu ,to je sigurno!
Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

sale11472

Pa da dobro nam došao :)
I ne ustručavaj se da pitaš sve što te interesuje samo tako možeš da dobiješ odgovor ;)
Po(t)pis:
TS 10x50 LE dvogled ;)
70/900 refraktor
180/950 ogledalo u izradi
Nova Igracka Celestron MiniMak 70 --- bio na snizenju jako povoljan pa nisam odoleo ;D
Ostalo ne smem od sramote da stavim na spisak dok ne završim ;D

dusanwww

Pozdrav svima na forumu AM! Ja sam Dušan iz Babušnice. Već neko vreme sam ovde član ali nisam bio aktivan, a imam tu želju. Inače odavno pratim sajt Astronomskog magazina i čitalac sam (pretplatnik) AM

Kizza

Ako Ljudski život teče nepovratno kao reka,šta nas čeka u Okeanu?

mravic

Dobro nam dosao. Samo se ti ukljuci u rasprave koje te interesuju...
www.univerzumad.com
Astronomsko opservatorija Night Hawk